Jaunākais seksa rotaļlietu pasaulē – ieskats ”Erota” iespaidīgajā piedāvājumā

Pievienot komentāru
Jaunākais seksa rotaļlietu pasaulē – ieskats ”Erota” iespaidīgajā piedāvājumā
ZANE BITERE, LETA

Šajās brīvdienās, 21. un 22. februārī, Ķīpsalas hallē notiek Baltijā vērienīgākais erotikas festivāls ”Erots 2020”, kas ierasti piedāvā ne tikai pikantas šovprogrammas, bet arī iespaidīgu jaunāko un jau par klasiku kļuvušo seksa rotaļlietu klāstu.

”Latvieši paliek arvien drosmīgāki, un arvien populārākas kļūst rotaļlietas, aksesuāri un intīmās kosmētikas produkti, ko var lietot kopā ar partneri,” norāda Latvijā vispopulārākā erotisko preču interneta veikala ”SexyStyle” pārstāve Vikija Klišāne.

Arī festivālā ”Erots” iespējams izvēlēties un iegādāties dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas un ēteriskās eļļas, intīmās higiēnas un labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas, BDSM aksesuārs un citas pavedinošas lietas.

Tāpat apmeklētājiem tiek piedāvāts galvu reibinošs erotiskās veļas klāsts – gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī ekskluzīvas ķermeņa rotas, kas ikdienas steigai piešķir ”pipariņu” un vakaram romantisku un seksīgu noskaņojumu.

Pikantais piedzīvojums pieaugušajiem ”Erots” turpinās arī sestdien, 22. februārī. Nepalaid garām! Ieeja no 18 gadu vecuma.