Īpaši nepiedienīgs saturs: Seksīgā Lee piedāvā īstajiem faniem par nelielu samaksu ”redzēt vairāk”

15 komentāri
Īpaši nepiedienīgs saturs: Seksīgā Lee piedāvā īstajiem faniem par nelielu samaksu ”redzēt vairāk”
INSTAGRAM

Populārā tetovētā modele Liene Ušakova jeb seksīgā Lee pēdējā laikā kļuvusi īpaši izaicinoša. Zvaigzne publiskojusi ”Instagram” vairākus īpaši neķītrus attēlus, aicinot fanus par attiecīgu samaksu iegūt vēl vairāk.

”No kā man būtu jakaunās? No sava auguma? F*** no ! Mīli sevi!” saviem faniem ”Instagram” šovasar paziņojusi daiļā Liene.

Viņa uzaicinājusi īstos fanus pievienoties īpašai, slēgtai lapai. Kā atklāj Liene, šajā lapā fani varot apskatīt ”neredzētas un ekskluzīvas privātās bildes”, kā arī pačatot ar pašu Lieni.

Tiesa, kas grib vairāk, tas arī maksā vairāk! Ekskluzīvo privāto bilžu, ko Liene nodēvējusi par ”seksīgu mākslu fanu priekam” apskatīšana mēnesī izmaksās 25.99 dolārus. Ja iespēja tiek abonēta ilgākam laikam, cena ir labāka.

Nav publiski zināms, cik fanu jau iegādājušies šo iespēju, taču, tas, ka lapai ir jau vairāk kā 500 ”patīk” atzīmju, liecina, ka simtiem ļaužu jau bauda īpašo saturu. Lai iekārdinātu arī tos, kuri vēl kautrējas, Liene pēdējā laikā teju ik dienas publisko ”Instagram” pa īpaši nerātnai bildei, vedinot uz īpašo fanu lapu, kur būs redzams vēl vairāk.

Daiļā Liene Latvijas šovbiznesā zināma jau daudzus gadus, un populāra ar to, ka nekad nav baidījusies ar lepnumu atrādīt to, ar ko māte daba un profesionāli ķermeņa uzfrišinātāji viņu aplaimojuši. Liene iestājas par sievišķīgumu, nekautrēšanos no apaļumiem, un šo vēsti ar sajūsmu arī tver viņas fani, kuri kā gardas kūkas gabalu notiesā katru nākamo atklāto bildi.

Nu ēdienkarte paplašinās – superfaniem par simbolisku samaksu pieejami vēl lielāki gardumi.