Īpaša tuvība un ļoti kaitīgs sekss: labākās dienas mīlas priekiem pēc Mēness kalendāra

6 komentāri
Īpaša tuvība un ļoti kaitīgs sekss: labākās dienas mīlas priekiem pēc Mēness kalendāra
Pexels

Mēness un Saules kalendāram ir nepārtraukts cikliskums, un tas parasti nesakrīt ar tradicionālo kalendāro mēnesi. Cilvēka organismā notiekošie procesi ir pakļauti tieši šim dabas ritmam. Un šajā saistībā apkopotas arī ieteicamās dienas, kad pāra intīmā dzīve būs īpaši baudpilna, bet – kad no seksuālām nodarbēm labāk izvairīties.

”Seksuālā dzīve nav tikai fizisku kontaktu virkne. Kopdzīvē divu cilvēku savstarpējā fiziskā un emocionālā mijiedarbībā un pielāgošanās spējā Mēness spēlē ”pirmo vijoli”. Labs sekss paildzina mūžu. Un attiecību mūžu pavisam noteikti. Turklāt šīm dienām ir daudz un dažādi pozitīvi ”pipariņi”,” norāda astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

Pēc Mēness cikla aprēķināti īpašās tuvības datumi jeb attiecību intīmās maģijas brīži, kad viss izdodas labāk, jaudīgāk, izjustāk.

Piemēram, tuvība 5. mēness dienā ir dziedinoša; 11. mēness dienā uzplaukst seksualitāte; 14. mēness dienā var izbaudīt eksotiku un jaunievedumus; 17. mēness diena ir īsta sievietes orgasmu krātuve, turklāt vēl ārstē sieviešu problēmas, bet 24. mēness diena ārstē vīriešu kaites.

Seksam kategoriski – nē!

Mēness kalendārā ir arī dienas, kad dzimumattiecības labāk nepraktizēt.

”Šajos laikos sekss rada attiecību konfliktus, var pastiprināt šķiršanās iespēju, izsaimnieko abu partneru enerģijas krājumus, nodod partnerim negatīvu enerģiju, veicina seksuālu slimību rašanos. Bieži vien pēc tam kādu laiku nerodas sāta sajūta seksuālajās attiecībās un veidojas pamats seksuālajai neapmierinātībai. Aktivizējas karmiskie parādi un vainas apziņa. Veidojas karmas samezglojumi, kas vēlāk ilgi un grūti jāšķetina.

Svarīgām lietām enerģijas var nepietikt vienkārši tādēļ, ka tās kā caurā maisā aiziet, dzīvojot aplamu seksuālo dzīvi. Tieši konkrētās dienas enerģētika ir tā, kas taisa šos ”caurumus”,” norāda Baņķis.

Vissmagāk to izjūt tieši sievietes kā smalkās enerģijas uzkrājējas.

Vīriešiem tas ir svarīgi, jo līdzīgi kā caur ventili riepa nolaiž gaisu, tā vīrietis caur seksu šajā dienā zaudē panākumiem, finansēm labvēlīgu enerģiju. Iztukšojas, pretī nesaņemot.

Seksam kategoriski Nē izteiktākās dienas – 9., 19., 29. Mēness diena. Provokatīvā – 15. Mēness diena.

”Paplašinot šo Mēness dienu ietekmi, ieteicams neiet arī uz randiņiem un uzsākt pazīšanos. Šādā gadījumā dienas negatīvā enerģētika var sabojāt visu attiecību dzīvi kopumā,” akcentē astrologs.

Ko var darīt šajās dienās? Meditēt, klausīties gaišu garīgu mūziku. Piedomāt pie partnera un savām pozitīvajām īpašībām. Izdarīt kaut ko labu, negaidot atzinību.