Foto: TV šovu zvaigzne Venēcijā gozējas bez apakšbiksēm

Pievienot komentāru
Foto: TV šovu zvaigzne Venēcijā gozējas bez apakšbiksēm
PA IMAGES/SCANPIX

Ar principu ”mazāk ir labāk” spožu atgriešanos tabloīdu virsrakstos nesen sev nodrošinājusi amerikāņu realitātes šovu zvaigzne Fara Abrahama. Skaistule Venēcijā notiekošajā kinofestivālā pamanījusies atrādīt sava ķermeņa intīmāko vietiņu.

Pagājušajā nedēļā ar krāšņu ceremoniju tika atklāts 76. Venēcijas kinofestivāls, kurā pulcējas ne tikai kino pasaules spožākie pārstāvji, bet arī šovbiznesa zvaigznes.

Daiļā dzimuma pārstāves ierasti sacenšas par preses fotogrāfu un klātesošo uzmanību, un kādā no festivāla pasākumiem īpašu uzmanību izpelnījusies 28 gadus vecā amerikāņu realitātes šovu zvaigzne Fara Abrahama.

Rudmatainā skaistule ierindojama starp tām daiļavām, kuras pucējoties vadās pēc principa “mazāk ir labāk”, un arī kinofestivāla laikā viņa bija īpaši piestrādājusi, lai par viņu runātu.

Pikantākais dekoltē Venēcijā: aktrise izspīlē savas raženās krūtis

Uz festivāla sarkanā paklāja Abrahama gozējās puķainā vakarkleitā ar dziļu dekoltē izgriezumu un grandiozu šķēlumu līdz pašam šekumam.

Turklāt populārā skaistule šajā vakarā bija izvēlējusies iztikt bez apakšbiksītēm, tādējādi interesentiem ļaujot aplūkot sava ķermeņa intīmāko vietiņu.