Foto: realitātes šovu zvaigzne izrāda iespaidīgu dekoltē

0 Komentāru
Foto: realitātes šovu zvaigzne izrāda iespaidīgu dekoltē
GILBERT FLORES/BROADIMAGE/SCANPIX

Pagājušajā nedēļā televīzijas pirmizrādi piedzīvoja kanāla “WE” realitātes šova “Marriage Boot Camp” 100. sērija, un notikumam par godu Holivudā sarīkots īpaši vērienīgas svinības. Pasākumā lauvas tiesu uzmanības izpelnījās amerikāņu dziedātāja un realitātes šovu zvaigzne Obrija O’Deja, kura uz sarkanā paklāja žilbināja jaunā tēlā.

Obrija O’Deja zināma ar savu dzīšanos pēc mākslīgā skaistuma un biežajām vizītēm pie plastiskā ķirurga, taču, kā raksta ārvalstu mediji, jaunās pārvērtības bijušas īpaši iespaidīgas.

Kā sprieduši jomas eksperti, skaistule lūpas, visticamāk, palielinājusi ar silikonu. Tāpat bez ķirurģiskas iejaukšanās nav palicis ne deguns, ne zods. Tiek lēsts, ka jaunajā ārienē skaistule ieguldījusi starp 50 un 80 tūkstošiem ASV dolāru.

Bez ievērības nepalika arī O’Dejas daudzkārt apspriestais augums. 35 gadus vecā daiļava, kuru daba apveltījusi ar īpaši raženām krūtīm, pasākumu apmeklēja tērpā, kas vēl vairāk izcēla viņas dotumus.

Obrija uz citu zvaigžņu fona izcēlās ar baltu, apspīlētu minikleitu ar īpaši dziļu dekoltē, kas knapi spēja saturēt viņas apjomīgās krūtis.

Kopā ar tādām šovbiznesa pārstāvēm kā realitātes šovu zvaigznes Fara Abrahama un Laura Govena O’Deja baudīja uzmanību un labprāt pozēja fotogrāfiem.

0 Komentāru