Foto: neķītrākās izdarības Latvijā pēdējā gada laikā

3 komentāri
Foto: neķītrākās izdarības Latvijā pēdējā gada laikā
Publicitātes foto/Sabīne Zvirbule/Skaties.lv/Aivars Ķesteris/f64

Latvieši visos laikos ar prieku nodevušies pikantām un nerātnām izdarībām. Pirmās liecības par tautiešu kāri baudīt visus dzīves priekus atklājas tautasdziesmās. Arī mūsdienās netiek smādēts kas pikantāks, pat tad, ja tas ir publisks.

Portāls Skaties.lv apkopojis neķītrākos notikumus Latvijā, kas tautiešus priecējuši pēdējā gada laikā.

Par pērnā gada rudens apspriestāko notikumu pašmāju šovbiznesā kļuva skandalozā mūziķa Sanda Kiopa mūzikas video ”Dziļāk vēl” klajā nākšana. Klipa pirmizrādi pavadīja publiska ķīvēšanās ar vienu no klipa varonēm – dziedātāju Kombuļu Inesi, kura pēkšņi bija atsaukusi savu dalību klipā.

Tomēr klips dienas gaismu ieraudzīja, un notikumam par godu Kiops Vecrīgas klubā bija sarīkojis pikantu ļembastu, kurā vakara nagla bija perverss striptīza šovs.

Pikantu tradīciju savā pasākumu kalendārā ieviesusi Vecrīgas populārā ballīšu vieta – klubs ”Just”, kas gada laikā sarīkojis vairākus slapjo T kreklu konkursus daiļavām.

Savukārt ”Radio bārs” arī šovasar Vecrīgā sarīkoja pikantu pirts ballīti.

Par neiztrūkstošu tradīcija Līgo naktī Kuldīgā kļuvis pliko skrējiens pāri vecajam Ventas tiltam. Šogad tas notika 18. reizi.

Tikmēr Ventspilī ik vasaru priecē ikgadējais pliko baikeru šovs motociklistu salidojuma ”Kurland Bike Meet” laikā. Arī šis gan nebija izņēmums.

3 komentāri