Foto: Kailija Dženere niecīgā bikini atrāda satriecošo ķermeni

Pievienot komentāru
Foto: Kailija Dženere niecīgā bikini atrāda satriecošo ķermeni
INSTAGRAM

Amerikāņu realitātes šovu zvaigznes Kailijas Dženeres publiskotie foto ne reizi vien izsaukuši plašu ažiotāžu un kļuvuši par sensāciju. Šonedēļ pasaules uzmanību izpelnījusies kadru virkne, kurā viņa pozē kārdinošā bikini.

Lai gan beidzamajā laikā lauvas tiesa uzmanības pievērsta Kimas Kardašjanas privātajai dzīvei, arī slavenā klana jaunākā pārstāve Kailija Dženere pratusi parūpēties par to, lai nokļūtu tablodīdu virsrakstos.

Šonedēļ sociālajos tīklos 23 gadus vecā šovu zvaigzne un uzņēmēja publiskojusi fotogrāfijas, kas īsā laikā izpelnījušās miljoniem fanu sajūsmas.

Vietnē “Instagram”, kur viņai ir 210 miljonu sekotāju, Dženere padalījusies ar apetītlīgu kadru virkni, kurā viņa, tērpusies knapā persiku krāsas bikini, pozē baseina malā.

Niecīgais apģērbs ļāvis visu novērtēt kā uz delnas, akcentējot gan skaistās krūtis, gan šmaugo vidukli, bet jo sevišķi izcēlies skaistules īpaši formīgais dupsis.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Dženeres fani ir stāvā sajūsmā – viņa burtiski apbērta ar komplimentiem un sajūsmas pilniem vārdiem. Apbrīnots ticis ne tikai viņas augums – bez ievērības nav palikuši daiļavas garie mati, kas fotogrāfijās sniedzas pāri ceļgaliem.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)