Foto: daiļā Emīlija niecīgā bikini izrāda satriecošo augumu

1 komentārs
Foto: daiļā Emīlija niecīgā bikini izrāda satriecošo augumu
MEGA/SCANPIX

Emīlija Ratajkovski ir viena no pieprasītākajām modelēm un skaisto augumu īpašniecēm. Nesen viņa baudījusi pludmales priekus tērpā, kas tik ļoti piestāv vasarai – niecīgā bikini. Tas sajūsminājis pat sabiedrības dāmu Kimu Kardašjanu.

Ārvalstu medijos lielu popularitāti iemantojuši paparaci uzņemtas fotogrāfijas, kas tapušas Maiami pludmalē. Kadru virknē iemūžinātas knapā bikini tērptās Emīlijas Ratajkovski kaisles pilnās izklaides pludmalē.

27 gadus vecā modele un aktrise sauļojusies, plunčājusies ūdenī un baudījusi vīra, filmu producenta Sebastiana Bēra-Maklarda kaislīgos apskāvienus.

Slavenību mednieka uzņemtie kadri nav likuši vilties Ratajkovski auguma apjūsmotājiem. Pludmales priekus skaistule baudījusi divos skopos bikini – piparmētru zaļā un koši oranžā.

Nelielie apģērba gabali ļāvuši novērtēt daiļavas lielisko augumu – formīgās krūtis, trenēto dupsi un slaidās kājas.

Daiļās Ratajkovski šarms nav atstājuis vienaldzīgu arī pazīstamo TV personību Kimu Kardašjanu. Bildīti, kurā modele pozē oranžajā peldkostīmā un ar kuru viņa padalījusies sociālajos tīklos, Kima novērtējusi ar sulīga persika simboliņu.

Fresh out

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Savukārt nedēļas sākumā skaistule savus atbalstītājus iepriecināja ar kailfoto.

Tan bb

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

1 komentārs