Foto: daiļā blogere Alise Mičule pirms atgriešanās Latvijā ļaujas peldei ”pa pliko”

2 komentāri
Foto: daiļā blogere Alise Mičule pirms atgriešanās Latvijā ļaujas peldei ”pa pliko”
INSTAGRAM

Ar kārtējo saldā ēdiena devu savus atbalstītājus sociālajos tīklos iepriecinājusi blogere, ”jūtūbere”, vegāne un ceļotāja Alise Mičule – īsi pirms došanās mājup viņa publiskojusi skaistu attēlu no peldes.

Alise Mičule, kura ārkārtējās situācijas dēļ kopā ar savu vīru Mārtiņu bija nolēmuši Āzijā uzkavēties ilgāk, nekā sākotnēji bija cerēts, par plānu maiņu nebēdāja. Viņa savus atbalstītājus cītīgi informēja ne tikai par to, kā sokas ikdienā, bet arī lutināja ar pikantiem kadriem.

Āzijā ”iestrēgusī” daiļā blogere Alise Mičule lutina ar kailfoto

Kā nu atklājis Mārtiņš, abi ir ceļā uz Eiropu. Un īsi pirms lielā notikuma Alise nolēmusi faniem par prieku atrādīt attēlu, par kāda uzņemšanu mēs vēl kādu laiku varēsim sapņot – viņa iemūžinājusi peldi ”pa pliko”.

Pikanto foto skaistule papildinājusi ar zīmīgu tekstu: ”Tas ir tavs ķermenis. Tavs templis. Neļauj nevienam tev stāstīt, ko tev ar to vajadzētu vai nevajadzētu darīt.”

Alise burtiski apbūrusi savus atbalstītājus – tūkstošiem fanu metušies kailfoto apbērt ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām un komentāros slavējuši viņas skaisto augumu.

View this post on Instagram

It’s your body. Your temple. Don’t let anyone tell you what you should or shouldn’t do with it.

A post shared by a l i s e m i č u l e Ⓥ (@alisewild) on