Festivālā ”Erots 2020” seksīgais DJ Gustavito sola dinamisku ballīti

0 Komentāru
Festivālā ”Erots 2020” seksīgais DJ Gustavito sola dinamisku ballīti
PUBLICITĀTES FOTO

Apvienot mākslinieku priekšnesumus ar ballīšu atmosfēru uz ”Erota” centrālās skatuves šogad apņēmies ballīšu lauva DJ Gustavito. Mākslinieciski kvalitatīvie priekšnesumi uz festivāla centrālās skatuves mīsies ar karstām apmeklētāju dejām un draiskām aktivitātēm.

”Erota” centrālā skatuve būs vieta ne tikai krāšņiem erotiska rakstura un mākslinieciskiem šoviem, bet arī klubiņš, kur ļauties enerģiskām dejām un iesaistīties aizraujošos konkursos ar pikantām balvām.

Striptīzdejotājs Gustavito: Uz skatuves nedaru neko tādu, par ko man kā ģimenes cilvēkam būtu jākaunas

”Šogad dejas būs vairāk un ilgāk! Bieži vien pēc ”Erota” apmeklētāji devās turpināt ballīti kādā no Rīgas naktsklubiem. Šoreiz nekur nebūs jādodas! Mēs ar Dj Get Dizzy sarīkosim ballīti līdz pat trijiem naktī turpat Ķīpsalas hallē,” sola pazīstamais latviešu izklaidētājs, sieviešu mīlulis DJ Gustavito.

Gustavs Vītoliņš jeb DJ Gustavito ir viens no populārākajiem un meistarīgākajiem dīdžejiem Latvijā.

Divdesmit gadu laikā viņš ir izklaidējis cilvēkus lielākajos Latvijas klubos un festivālos, kā arī ASV, Taizemē, Francijā, Lielbritānijā, Vācijā, Somijā, Krievijā, Baltkrievijā.

Turklāt viņam nav sveša pieaugušo izklaides industrija – no 2016. gada Gustavs kopā ar latviešu šovgrupu ”Male Empire Night out  Show” ir sniedzis vairāk nekā 100 šovus ASV un Eiropā.

”Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām!

Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai.

Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakojies deju zonā, piedalies aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām!

0 Komentāru