Evelīna Šaulīte sūta faniem īpaši pikantu Valentīndienas sirsniņu

3 komentāri
Evelīna Šaulīte sūta faniem īpaši pikantu Valentīndienas sirsniņu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovu zvaigzne un dejotāja Evelīna Šaulīte Valentīndienu svin karstajā Maiami. Lai gan viņa mīlestības svētkus sagaida kā brīva meitene, tas nav iemesls skumjām – viņa izlēmusi ar vakariņām diviem palutināt sevi vienu, bet fanus – ar pikantu bildi.

Kā Skaties.lv atklāj Evelīna, viņa Valentīndienu sagaida Maiami. Sveicienus faniem viņa sūta pikantas bildes veidā, ko caurstrāvo veselīga pašironija.  ”I would love to say I love you with all my heart, but my butt really is bigger,” bildi, kurā svētkiem raksturīgo sirsniņas formu veido viņas dupsis, piesaka Evelīna.

Viņa svētkus svinēs vienatnē, bet kas par to?

”Neskatoties uz to, ka arī karstajā Maiami man nav parādījies sirdsāķītis, Valentīndienu atzīstu un uztveru kā skaistus svētkus.

Nepatīk, ka cilvēki burkšķ un uztver šo dienu kā nevajadzīgu. Kāpēc gan nepriecāties par mīlestību un nesvinēt vēl vienu skaistu dienu?

Mani personīgie plāni ir šokolāde gultā, vakariņas diviem un nožēla, ka apēdu divas vakariņas,” smejas Evelīna.

Simpātiskā meitene, kura jau gadu bauda brīvas dāmas statusu, izlēmusi mīlestības svētkos beidzot pielikt punktu vecās mīlas stāstam.

”Pēc nožēlas par divām vakariņām beidzot jāizdzēš no ”Facebook” bildes ar bijušo. Nu gan ir laiks,” veselīgu pašironiju nav zaudējusi Evelīna.

3 komentāri