”Erots” iesaka 9 pikantas Ziemassvētku dāvanas

0 Komentāru
”Erots” iesaka 9 pikantas Ziemassvētku dāvanas
PUBLICITĀTES FOTO

Vēlies sagādāt savam īpašajam cilvēkam neaizmirstamas emocijas, pasniedzot erotisku dāvanu, nevis ikdienā noderīgas lietas ar Ziemassvētku tematiku? Festivāls ”Erots” ir apkopojis idejas nerātnām un jaukām dāvanām gan sievietēm, gan vīriešiem.

Pikants piedzīvojums ”Erotā”

Ziemassvētku vecīša dāvanu maisā noteikti jāatrodas festivāla ”Erots” biļetēm. Šis pasākums ikvienam pārim ļaus labāk iepazīt vienam otru un piedzīvot ko nebijušu, vērot seksuālus priekšnesumus un iedvesmoties jauniem seksīgiem eksperimentiem! Dāvini Ziemassvētkos, bet apmeklējiet kopā 21. vai 22. februārī Ķīpsalas hallē.

Masāžas eļļa vai svece

Nav nekā jutekliskāka par lēniem un maigiem pieskārieniem – it īpaši, ja tiek lietota augstvērtīga masāžas eļļa. Pieskārieni un masāža ne vien uzlabo fizisko un garīgo pašsajūtu, bet arī stiprina attiecības. Īpaši izsmalcinātam rituālam noderēs masāžas svece. Tā ir dāvana divi vienā – gan aromātiska svece, gan masāžas eļļa siltiem un maigiem pieskārieniem.

Vibrators ar tālvadības pulti

Tā ir ideāla dāvana abiem – vīrietis no attāluma vada vibratoru, izmantojot mobilo lietotni vai tālvadības pulti, bet sieviete ļaujas baudai, nezinot, kas notiks tālāk. Tā ir seksīga dāvana priekšspēlei, attiecībām attālumā vai dienām, kas netiek pavadītas kopā.

Neatvairāms apģērbs

Īpašas zeķes, korsete un erotiska satīna apakšveļa ļaus justies valdzinoši gan guļamistabā, gan ārpus tās. Bet lomu spēļu kostīmi, kaķenes tērpi un biksītes ar speciālu atvērumu sakarsēs temperatūru ikvienā guļamistabā.

Nerātna spēle pieaugušajiem

Intīmo spēļu komplekti – no vienkāršām kāršu un kauliņu spēlēm līdz sarežģītākām galda spēlēm – ļaus ne vien labāk iepazīt partneri, bet arī būs lielisks priekšspēles elements, kas padarīs attiecības rotaļīgākas, radošākas un intīmākas.

Pikantie kuponi

Ne vienmēr dāvanai ir jābūt taustāmai, reizēm vislabākā dāvana ir kopīgs piedzīvojums. Lai piešautu attiecībām dzirkstelīti un rotaļīgumu, izdomā pikantus piedzīvojumus, kas sniegs neparastas sajūtas un baudu Tev un partnerim. Kuponi ir skaisti uzraksti, kurus uzdāvini savai otrajai pusītei. Tie vedinās uz kādu kopīgu piedzīvojumu, kuram ļauties aicinās dāvanas saņēmējs paša izvēlētā laikā.

Aksesuāri īpašai sasiešanai

Ekskluzīva materiāla rokudzelži no zamša vai ar pūkām, samta acu apsēji, pašlīmējošās sasaistes lentes un citi īpaši aksesuāri ļaus radīt vēl nebijušas emocijas dominēšanas un pakļaušanās rotaļās.

Lubrikants labākām attiecībām

Lai gūtu tikai patīkamas sajūtas, izvēlies piemērotu lubrikantu. Kvalitatīvs mitrinātājs, kas nesalīp un nekairina, būs universāls palīgs. Bet īpašām sajūtām izvēlies lubrikantu ar īpašu smaržu vai garšu un ar sildošu vai atvēsinošu efektu.

Drosmīgs fotopiedzīvojums

Ļaušanās jutekliskai fotosesijai pie profesionāla fotogrāfa vai mājas apstākļos būs ne vien neparasts piedzīvojums, bet arī ļaus vēl ilgu laiku pēc notikušā to atcerēties.

Jau vēstīts, ka gada pikantākais pasākums ”Erots 2020” notiks 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē.

0 Komentāru