”Erotā” ar kaislīgu priekšnesumu uzstāsies pašmāju pavedinātājs OJ

1 komentārs
”Erotā” ar kaislīgu priekšnesumu uzstāsies pašmāju pavedinātājs OJ
PUBLICITĀTES FOTO

Erotikas festivālā ”Erots”, kas 21. un 22. februārī notiks Ķīpsalas hallē, ar pikantu priekšnesumu uzstāsies profesionālais latviešu striptīzdejotājs OJ. Uz festivāla skatuves smukulītis demonstrēs Amerikā apgūtās prasmes dejot seksuāli vīrišķīgajā ”magic mike” stilā. Agresīvais dejas stils, kas apvienots ar lēnām un seksīgām kustībām, labas mūzikas pavadībā sola izkausē dāmu sirdis.

Mūzika, kustības un deja – tas viss veido OJ pasauli. Dejot viņš sāka 16 gadu vecumā, kad bija fanātiski aizrāvies ar hiphopa dejām. Aptuveni 22 gadu vecumā seksīgais dejotājs saprata, ka vēlas mainīt deju stilu un turpmāk dejā izcelt savu vīrišķību. Tā sākās viņa ceļš uz latviešu striptīzdejotāju grupu ”Male Empire Night_out Show”.

Foto: Latvijas seksīgākie puiši uzkarsē ”Erota” atmosfēru

Pavedinošā dejotāja pirmā lielā uzstāšanās notika tieši uz Ķīpsalas skatuves ”Erotā 2016”, un no tās dejotājs atceras lielo stresu pirms uzstāšanās. OJ atzīst, ka tagad ir guvis pamatīgu rūdījumu un pāris sekunžu laikā māk noteikt, kāda deja kurai sievietei būs vispiemērotākā.

”Visspilgtāk atmiņā ir palikuši šovi Amerikas tūrēs un uzstāšanās Eiropas solo čempionātā. Bet arī ”Erots 2020” apmeklētājiem es nelikšu vilties! Tas noteikti būs viens no maniem labākajiem priekšnesumiem!” sola OJ.

OJ ir prasīgs pret sevi – viņš zina, ka ir jāstrādā, lai kaut ko sasniegtu. Arī sportiskais augums ir rezultāts daudzām stundām, kas svīstot pavadītas sporta zālē. Atlētiskais torss un noslēpumainais acu skatiens savaldzina tūkstošiem meiteņu visa pasaulē. Ik rīta dušas stāsti ”Instagram” meiteņu sirdis uzkurina visai dienai.

View this post on Instagram

Priekš kam mīklas rūlli, ja stojaks līdz pēcpusdienai..

A post shared by OJ 🌰 (@ojstrip) on

Lieliskais pavedinātājs par vislabāko atpūtu atzīst ceļošanu, bet, kā pačukst festivāla rīkotāji, puiša sirds joprojām ir brīva.

Festivāls ”Erots” notiks 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē un trīs dienu garumā piedāvās striptīzšovus un priekšnesumus visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinošu ballīti, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursus ar vilinošām balvām.

Festivālā varēs arī iegādāties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas. Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma.

Biļetes pieejamas ”Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, bilesuserviss.lv, kā arī bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

”Erots 2020” norises laiki: 21. februāris 20.00–03.00 un 22. februāris 19.00–03.00.

Seko līdzi jaunumiem: erots.lv, facebook.com/ErotsLV un instagram.com/erots.lv.

1 komentārs