Dzimtenē ieradusies efektīgā modele Viktorija Vailda

14 komentāri
Dzimtenē ieradusies efektīgā modele Viktorija Vailda
Personīgais arhīvs

Daudziem svešumā dzīvojošiem latviešiem par skaistu tradīciju kļuvis vasarā paciemoties dzimtenē. Par ierašanos Latvijā šonedēļ saviem atbalstītājiem pavēstījusi iespaidīgo formu īpašniece un modele Viktorija Vailda.

Par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci dēvētā Viktorija Vailda labu laiku mitinās Francijā, kur atradusi mīlestību, saderinājusies un bauda laimīgu ģimenes dzīvi.

Taču par dzimteni viņa nav aizmirsusi – kārdinošā auguma īpašniece cenšas reizi gadā vasarā atbraukt uz Latviju.

Vailda nāk no Dobeles novada Naudītes pagasta, un tieši tur tapusi viņas jaunākā reportāža, kas faniem par prieku publiskota vietnē ”Instagram”, kur viņa ir vairāk nekā 220 tūkstoši sekotāju.

Pikantajos video iespaidīgā skaistule savus atbalstītājus kārdina, izmetusies knapā bikini, un lietpratēji uzreiz metušies slavēt viņas krūtis, lūpas, dupsīti un citas seksīgās daiļavas kvalitātes.

View this post on Instagram

Could be raining 🌦☔

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on

View this post on Instagram

Finally rain.. 🌧☔

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on

Viktorija Vailda ierindojama starp kuplāko krūšu īpašniecēm Eiropā. Tiecoties pēc mākslīgā skaistuma etalona, gadu gaitā ar plastisko operāciju palīdzību ne tikai viņas sākotnēji A izmēra krūtis pārvērstas iespaidīgos G izmēra apaļumos, bet ar implantiem un botoksa injekcijām palielinātas lūpas un uzlabojumus piedzīvojis arī deguns.

14 komentāri