Draiskā krievu balerīna Voločkova priecē ar pikantiem foto

3 komentāri
Draiskā krievu balerīna Voločkova priecē ar pikantiem foto
INSTAGRAM

Pazīstamā krievu primabalerīna, aktrise un dziedātāja Anastasija Voločkova uz sava lieliskā auguma izrādīšanu nekad nav bijusi īpaši skubināma. Atvaļinājumā laikā draiskule atbalstītājus iepriecinājusi ar vairākiem atklātiem foto.

Anastasija Voločkova gada sākumu izmantojusi, lai dotos uz Maldivu salām. Atvaļinājuma laikā draiskā skatuves māksliniece fanus aplaimojis ar pikantu kadru virkni.

Voločkova, kura šomēnes svinēs 43. dzimšanas dienu, savā ”Instagram” foto blogā padalījusies ar vairākiem pikantiem kadriem, kuros viņa redzama bikini.

Savukārt desertā viņa talanta cienītājus priecējusi ar vairākiem foto, kuros, piesegusies ar caurspīdīgu šalli, iemūžināta kailām krūtīm.

Tāpat faniem nav liegts novērtēt kadrus, kuros viņa pozē pavisam kaila.

 

View this post on Instagram

 

Просто улыбаюсь, когда я отдыхаю, а моя пресс служба иногда передает реакцию недолюбленных теток в мой адрес.? Просто ржу и отдыхаю в свое удовольствие!???? Сексуальность движет миром! ? А у кого ее нет и кто недолюблен-не судьба..?‍♀️ #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #мальдивы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #новыйгод #отдых #мальдивы

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Vienu no bildēm Voločkova papildinājusi ar komentāru: ”Seksualitāte vada pasauli. Un kuram tās nav un pietrūcis mīlestības, nav lemts.”

Pikanto kadru virkne apbūrusi tūkstošiem Voločkovas fanu, kuri sajūsminājušies par balerīnas apetītlīgajām formām.

3 komentāri