Atklāti ”Erota 2020” pirmie hedlaineri: festivālā draiskosies striptīza čempione

1 komentārs
Atklāti ”Erota 2020” pirmie hedlaineri: festivālā draiskosies striptīza čempione
PUBLICITĀTES FOTO

21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē norisināsies gada pikantākais pasākums ”Erots 2020”, un tā rīkotāji atklājuši pirmās zvaigznes. Rīgā ar savu sensacionālo šovu uzstāsies nerātnā kārdinātāja KeriGold no Lielbritānijas.

KeriGold ir viena no pasaules labākajām striptīza zvaigznēm, kura regulāri uzstājas erotiskajos un fetiša pasākumos un ar saviem prātam neaptveramajiem šoviem ir savaldzinājusi skatītājus visā pasaulē.

Lunkanais un atlētiskais augums ļauj viņas ķermenim izskatīties īpaši satriecoši pilona dejās (pole dance) un trikos gaisa vingrošanas riņķī.

KeriGold ir klēpja deju un striptīza čempione, bet plašākas sabiedrības uzmanībā nonāca 2013. gadā, pārsteidzot šova ”Britain’s Got Talent” žūriju ar savu neparasto fitnesu ar krēslu.

Britu zvaigzne ”Erotā” uzstāsies gan ar solo priekšnesumiem, gan ar šoviem kopā ar striptīza mākslinieku un atlētu Lil Louis. Dueta priecēs ar neparastiem seksuālās dominēšanas priekšnesumiem un ar elpu aizraujošiem trikiem, kas ļaus izbaudīt erotiku pavisam jaunā līmenī.

Lil Louis ir īsts seksa dievs un ar savu mežonīgo gladiatora spēku un seksapīlu sola padarīt trakas skatītājas arī Rīgā. Viņš ir uzstājies nozīmīgākajos TV šovos, tostarp ”BGT”, ”X Factor”, ”Ndubs”, ”Simon Webb” un daudzos citos.

Vēl KeriGold uz ”Erota” skatuves kāps kopā ar Tequila Rose un veidos nerātnu meiteņu duetu ”The Seduction Sisters”, kas sajūsminās skatītājus ar erotiskiem gaisa un striptīza priekšnesumiem.

Mākslinieces ar savām grēcīgajām performancēm ir piedalījušās jau daudzos erotikas un fetiša pasākumos visā pasaulē un tagad ar nepacietību gaida iespēju paķircināt Latvijas publiku.

Festivālā ”Erots” iespējams baudīt vīriešu un sieviešu striptīzšovus un priekšnesumus visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinošu ballīti, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursus ar vilinošām balvām.

Kā norāda rīkotāji, festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Tāpat būs iespēja satikt valdzinošos skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakoties vēl plašākā deju zonā, kā arī šovu starplaikos piedalīties aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām un izzināt savu jutekliskumu ”SexyStyle Academy” zonā.

Festivālā ”Erots” varēs arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Tie, kuri vēlas gūt īpašu pieredzi un būt pavisam tuvu māksliniekiem, aicināti iegādājies VIP biļetes, ikas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei. Ieeja no 18 gadu vecuma.

Biļetes pieejamas ”Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, bilesuserviss.lv, kā arī bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

”Erots 2020” norises laiki: 21. februāris 20.00–03.00 un 22. februāris 19.00–03.00.

Seko līdzi jaunumiem: erots.lv, facebook.com/ErotsLV un instagram.com/erots.lv.

1 komentārs