Ābols no ābeles tālu nekrīt: Madonnas meita piedauzībā neatpaliek

1 komentārs
Ābols no ābeles tālu nekrīt: Madonnas meita piedauzībā neatpaliek
INSTAGRAM

Popmūzikas karalienei Madonnai un viņas meitai Lurdesai Leonai kārtējo reizi izdevies piesaistīt tabloīdu uzmanību. Mediju uzmanības lokā abas daiļavas nonākušas pēc tam, kad dziedātāja plašākai sabiedrībai atrādīja savas atvases puspliko dupsīti.

Daudzās amerikāņu ģimenēs vieni no gada gaidītākajiem svētkiem ir Halovīns. Šogad tas īpaši godināts popzvaigznes Madonnas tuvinieku lokā.

63 gadus vecā dziedātāja, kura allaž izcēlusies ar izaicinošu uzvedību gan uz skatuves, gan dzīvē, Halovīna ballītei bija rūpīgi gatavojusies, lai iejustos komiksu varones Hārlijas Kvinas tēlā. Taču šoreiz viņa šķietami palikusi savas 25 gadus vecās meitas Lurdesas Leonas ēnā.

Jaunkundze par godu svinībām bija izvēlējusies patiesi pikantu tērpu, kas, kā raksta ārvalstu tabloīdi, pārspējis visas cerības.

Fotogrāfijā, kuru Madonna publiskojusi savos ”Instagram” stāstiņos, Lurdesa iemūžināta no mugurpuses, un pateicoties skopajam apģērbam, dziedātājas plašajam sekotāju lokam ļauts novērtēt viņas auguma dotumus.

Lurdesa, kura ikdienā strādā par modeli, pasākumā žilbināja super īsos svārciņos, kas tik tikko nosedza viņas dupsi. Tos viņa bija kombinējusi ar melnu korsetes tipa topiņu ar varenu dekoltē izgriezumu.

Koptēlu skaistule bija papildinājusi ar sarkanām tīkliņzeķēm, savā starpā nesaskaņotām sporta zeķēm un kurpītēm uz iespaidīgi augstiem papēžiem. Atbilstoši ballītes tematikai Lurdesa bija nošķiedusies ar mākslīgajām asinīm.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Madonnas rīkotajā Halovīna ballītē piedalījās arī citi viņas bērni, tostarp deviņus gadus vecās dvīņu meitas Stella un Estere un piecpadsmitgadīgā Mersija.

Svinības norisinājās dziedātājas Losandželosas savrupmājā, ko viņa par 19,3 miljoniem dolāru gada sākumā iegādājās no The Weeknd.
1 komentārs