55 gadus vecās Elizabetes Hērlijas bikini video fanus atstāj ”uz pauzes”

0 Komentāru
55 gadus vecās Elizabetes Hērlijas bikini video fanus atstāj ”uz pauzes”
INSTAGRAM

Jūnija sākums ir īstais laiks svinēt sauļošanās sezonas atklāšanu, un arī pasaules slavenā angļu aktrise un modele Elizabete Hērlija ļāvusies vasarīgiem priekiem. Jaunākais video, kurā viņa pozē skaistā bikini, reti kuru atstājis vienaldzīgu.

Elizabete Hērlija nedēļas sākumā saviem atbalstītājiem sociālajos tīklos sarūpējusi īstu saldo ēdienu. Vietnē ”Instagram”, kur viņas gaitām seko vairāk nekā 2 miljoni interesentu, aktrise padalījusies ar īpaši ”karstiem” kadriem.

Video, kas filmēts nevis kādā eksotiskā zemē, bet Anglijas lauku ainavā, 55 gadus vecā Hērlija pozē smilškrāsas bikini un izskatās patiesi nevainojami. Video, ko aktrise lakoniski komentējusi vienā vārdā ”svētlaime”, viņa plati smaida un faniem sūta gaisa skūpstu.

Elizabete savus fanus apbūrusi. Ļaudis klipiņu prāvi apbēruši ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām un pozitīvām atsauksmēm. “Es to atkārtošu vēlreiz. Tu esi karstākā ”Instagram” meitene, sasodīts!”, “Nebeidzams skaistums”, ”Salda, maiga, mīļa, vilinoša, svelmaina un skaista” bijuši tikai daži no komplimentiem, kas veltīti Hērlijas nevīstošajai dailei.

Līdztekus aktiermeistarībai Ostina Pauersa filmu zvaigzne 2005. gadā izveidoja savu peldkostīmu uzņēmumu ”Elizabeth Hurley Beach”. Nu viņa bieži sociālajos tīklos atrāda sava zīmola skaistos bikini un ir pazīstama kā modes tendenču noteicēja.

Pagājušā gada intervijā žurnālam ”Grazia” Hērlija atklāja, kāpēc nolēma pievērsties peldkostīmu dizainēšanai: “Man galvenais bija radīt kolekciju, kas sievietei jebkurā vecumā liktu izskatīties seksīgai un ļautu justies ērti.”

0 Komentāru