Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 16. novembris

Banga, Glorija

Horoskops aunam

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Darba rutīna tāda nedaudz svētku iekrāsota. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz jauno nedēļu.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien jau pirmssvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops vēzim

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops lauvai

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops jaunavai

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops svariem

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops strēlniekam

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

Horoskops mežāzim

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops ūdensvīram

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops zivīm

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pikanti

Video: slavenai reperei koncerta laikā izsprūk krūts

Video: slavenai reperei koncerta laikā izsprūk krūts

Popularitāti internetā iemantojis video no koncerta, kura laikā 35 gadus vecajai amerikāņu dziedātājai un reperei Nikijai Mināžai gadījusies pikanta ķibele. Iespaidīgā izmēra krūšu īpašniece nav spējusi savaldīt savus brangos apaļumus.

No šķūnīša Kandavā nozagts saimnieku šova Venta tēstais koka falls

No šķūnīša Kandavā nozagts saimnieku šova Venta tēstais koka falls 7

Ar satraucošiem jaunumiem pie Skaties.lv 3. septembra pēcpusdienā vērsies Kandavā dzīvojošais ”Saimnieks meklē sievu” guļbūvju celtnieks Ventis Vītols. No viņam piederošā šķūņa nozagts leģendārais kokā tēstais dzimumloceklis, kuru Ventis savulaik pagatavoja Magonei Burkai.

Lady Gaga iepriecina fanus ar drosmīgiem kailfoto

Lady Gaga iepriecina fanus ar drosmīgiem kailfoto

Dziedātāja Lady Gaga vairs nespēj pārsteigt savus atbalstītājus ar neierastiem tērpiem. Viņa ir redzēta gan cāļa kostīmā, gan halātā pastaigājamies pa ielu un pat no gaļas veidotā kleitā. Nu pienācis kailfoto laiks!

Foto: neķītrākās izdarības Latvijā pēdējā gada laikā

Foto: neķītrākās izdarības Latvijā pēdējā gada laikā 3

Latvieši visos laikos ar prieku nodevušies pikantām un nerātnām izdarībām. Pirmās liecības par tautiešu kāri baudīt visus dzīves priekus atklājas tautasdziesmās. Arī mūsdienās netiek smādēts kas pikantāks, pat tad, ja tas ir publisks.

Lielais seksa horoskops: ko zvaigznes saka par tavām spējām gultā

Lielais seksa horoskops: ko zvaigznes saka par tavām spējām gultā

Zvaigznes ietekmē ne tikai to, kā mēs reaģējam uz mīlestību un kādas ir mūsu sliktās īpašības, bet arī to, kādi esam gultā. Jā, šoreiz par mūsu visu mīļāko nodarbošanos – mīlēšanos. Kuri ir dzimuši līderi, kuri kautrīgie, bet lietpratēji, uzzini šajā pikantajā rakstā!

Izslavētā poza "69" - erotikas augstākais punkts

Izslavētā poza "69" - erotikas augstākais punkts 6

Pienāk brīdis, kad bez tradicionālā seksa prasās ko ugunīgāku. Ja vēl neesat nobrieduši anālajam seksam, bet meklējat citas iespējas, tad orālais sekss jeb izslavētā “69” poza būs tieši laikā.

Jutekliski foto: modele pludmalē izrāda labumus caurspīdīgā kleitiņā

Jutekliski foto: modele pludmalē izrāda labumus caurspīdīgā kleitiņā

Krievu izcelsmes modele un aktrise Elena Aleksandera sevi šovbiznesā pieteica pirms dažiem gadiem un uzreiz tika atzīta par Holivudas seksīgo jauno uzlecošo zvaigzni. Skaisto formu īpašniece nesenā fotosesijā pludmalē apliecinājusi, ka viņas seksbumbas slava necik nav pabalējusi.

Foto: draiskā Frenčija pozē pavisam plikiņa

Foto: draiskā Frenčija pozē pavisam plikiņa 3

Jau tagad domām par nākamo gadu nodevusies franču izcelsmes amerikāņu televīzijas šovu zvaigzne, aktrise, modele un dejotāja Andželika Morgana, zināma arī kā Frenčija. Daiļava, kura ir slavena ar savu lielisko augumu, nesen piedalījusies kādā īpašā erotiskā fotosesijā.

Foto: seksīga daiļava zibina pliku dupsīti

Foto: seksīga daiļava zibina pliku dupsīti

Lai arī Brazīlijas futbola izlasei cīņa par pasaules kausu noslēgusies, iemeslu priekam devusi pazīstamā tautiete Ana Braga. Seksīgā skaistule nedēļas sākumā sarīkojusi pikantu fotosesiju.

Foto: vācu modele atkailina krūtis futbola mača laikā

Foto: vācu modele atkailina krūtis futbola mača laikā 5

Kamēr visas pasaules futbola fanu acis pievērstas Krievijai, kur pilnā sparā rit FIFA Pasaules kauss, ne tik prestižs, tomēr ievērības cienīgs mačs aizvadīts Berlīnē. Tur pagājušās nedēļas izskaņā pulcējās seksīgas daiļavas, lai mērotos spēkiem pikantā futbola mačā.