Esat atraktīvs pāris, kuriem ir ko teikt par stilu un modi? Piesakieties jaunam modes šovam #ģērbjosDominā

Esat atraktīvs pāris, kuriem ir ko teikt par stilu un modi? Piesakieties jaunam modes šovam #ģērbjosDominā
F64/ PUBLICITĀTES FOTO

Tu un Tava otrā pusīte esat atraktīvi, stilīgi un ambiciozi? Jūs mums esat vajadzīgi! Mēs meklējam pārus “Modes šovam #ģērbjosDominā”! Piesakieties un laimējiet iespaidīgu naudas summu!

Modes šovs #ģērbjosDominā – Latvijas stilīgākajiem pāriem! Jūsu skapjos noteikti ir apģērbu gabali, kas otram ne īpaši patīk, bet jūs nespējat savai otrajai pusītei ieskaidrot, ka no šādas drēbes būtu jātiek vaļā? Vai tieši otrādi – jūs abi esat sava stila piekritēji un jūsu skapjos nav nekā lieka, dažreiz varētu pat teikt, ka apģērba ir par maz! Lai vai kā, mēs piedāvājam jums lielisku iespēju – sacensties modes pasaulē kā pārim, cīnīties plecu pie pleca līdz uzvarai.

Piedaloties konkursā ieguvumi un balvas garantētas – dāvanu kartes no “Domina Shopping” 100, 200 un 300 eiro vērtībā! Galvenā balva – uzvarētāju pāris saņems 1000 eiro. Izklausās varen vilinoši? Tā tas arī ir!

Pieteikšanās ir noslēgusies, paldies par atsaucību! Seko līdzi jaunumiem un uzzini, kurš piedalīsies rudens karstākajā modes šovā #Ģērbjos Dominā!