1 komentārs
Piesakies Ēnu dienai portālā Skaties.lv
Foto: Skaties.lv

Šā gada pirmais mēnesis jau iesoļojis tā otrā pusē, kas nozīmē, ka līdz 10. februārim, kad visā Latvijā tiks aizvadīta Ēnu diena, atlicis pavisam nedaudz. Ja savu nākotni domā saistīt ar medijiem, tad portāla Skaties.lv draudzīgais kolektīvs ir gatavs tevi šajā dienā ņemt savā paspārnē.

10. februārī vari pieteikties būt par Ēnu kādam no mūsu kolektīva foršajiem kolēģiem. Lai pieteiktos, sūti savu pieteikuma vēstuli uz: pasts@skaties.lv, īsumā pastāstot par sevi, kā arī to, kāpēc Ēnu dienu vēlies pavadīt tieši pie mums.

Lūk, arī viņi!

Sociālo tīklu vadītāja Ieva

Viena diena Facebook, Twitter, Draugiem.lv, Instagram un citos digitālajos medijos kopā ar mani būs ļoti interesanta. Uzzināsi, kā ziņu un izklaides portāls Skaties.lv un video portāls TVPlay ikdienā izmanto sociālos tīklus savas auditorijas sasniegšanai. Ja uzskati, ka tava nākotnes profesija ir saistīta ar radošumu, digitālo vidi un komunikāciju, tad gaidīšu tevi Ēnu dienā.

Izklaides ziņu redaktore Agneta

Kolēģi mani iesaukuši par Virsrakstu karalieni. Manos darba pienākumos ir sociālo tīklu un izklaides portālu monitorēšana, jeb man maksā par “sēdēšanu” Facebook, Twitter, 9gag un Boredpanda. Mums, izklaides sadaļas redaktoriem, ir iespēja ielūkoties šovu aizkulisēs un ar pilnu krūti baudīt izklaides dzīvi Latvijā. Manai “ēnai” būs iespēja pavadīt dienu TV3 birojā un doties līdzi tās dienas gaitās, lai arī ko tas todien nozīmēs – seriāla UgunsGrēks filmēšanas laukumā vai kāda jauna Rīgas restorāna atklāšanas pasākumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl