Komentāri

2. Kāpēc daudziem latviešiem ir sāpīgi skatīties uz citu seksu?

2/4

Pārsists deguns, salauzts pods un nezināmi ļaundari – mīklainais jandāliņš Jēkabpilī

Viens no galvenajiem skandāliem Latviju pāršalca 9. oktobrī, kad skaistā šovu veterāne Violeta Stepanova ar Skaties.lv starpniecību nāca klajā ar paziņojumu – naktī no 7. uz 8. oktobri viņu Jēkabpils klubā cita atpūta esot piekāvuši četri tēvaiņi. Violetas pilnu versiju par plūkšanos lasi šeit.

Pēc šīs ziņas nācija vairs nebija valdāma – teju ikviens, kuram ir aptuvena nojausma par to, kas ir seksīgā Violeta un kur atrodas Jēkabpils, uzskatīja par vajadzīgu Skaties.lv pieteikties par liecinieku un paziņot, kā viņaprāt risinājušies notikumi.

Tauta sadalījās divās nometnēs – vieni bija gatavi stāvēt un krist par Violetu, ziņojot, ka četri ļaundari esot Jēkabpils kriminālo aprindu zieds un šī daiļava nav pirmā, kas kritusi viņu nagos.

Savukārt otri apgalvoja, ka Violeta klubā esot bijusi pamatīgā kunga prātā un visus savainojumus guvusi pati, nozveļoties pa trepēm un izpildoties tualetē, kā rezultātā salauzts arī pods.

Ar savu versiju nāca klajā arī kluba Cita atpūta pārstāvis Valerijs. Viņš paziņoja, ka Violeta klubā ieradusies arī nākamajā vakarā pēc it kā ”piekaušanas”, izturoties tā, it kā nekas nebūtu noticis, un arī nekādu redzamu sejas ievainojumu, par kuriem stāstījusi meiča, viņai neesot bijis.

Arī kluba kamerās nekāda kaušanās nav redzama. Kluba pārstāvja stāstu par to, ko reibumā vēl sadarījusi daiļava, baudi šeit.

Viedokļi par šo lietu nerimās vairāku nedēļu garumā līdz oktobra pašās beigās visu pārtrauca negaidīta ziņa – Violeta bez kapeikas kabatā devusies uz Dāniju, kur iekārtojusies labi apmaksātā krāsotājas darbā. Par Violetas dzīvi Dānijā lasi šeit.

Nupat valšķīgā blondīne paziņojusi, ka šogad Latvijā vairs neatgriezīsies, taču tas nenozīmējot, ka Jēkabpils lieta paliks neatrisināta.

Uzrakstīts iesniegums policijā, un Violeta uzticas likumsargu darbam. Viņa turpinās sekot izmeklēšanai no tālienes, turklāt Latvijā palikuši viņai uzticami cilvēki, kuri turpinās šķetināt lietu – viņu rokās jau nonākuši iespējamo uzbrucēju dati un pat telefona numurs.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

2. Kāpēc daudziem latviešiem ir sāpīgi skatīties uz citu seksu?

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl