Komentāri
Pērnavā sākas ”Weekend” festivāla trešā diena; iespaidīgi ballītes FOTO
Publicitātes foto

Pērnavā nupat ir dots starts trešajai, noslēdzošajai, ”Weekend Baltic” festivāla dienai, kuras laikā uz trim skatuvēm pludmalē kāps pasaulē atzītas deju mūzikas zvaigznes un arī vienīgais Latvijas pārstāvis festivālā. Iesildoties ballītei, Skaties.lv piedāvā apskatīt iespaidīgus kadrus no jau notikušā.

Tūkstošiem igauņu un ārzemju viesu, kuru starpā ir arī neskaitāmi latvieši, Baltijas lielākajā pludmales ballītē līksmo jau no ceturtdienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdien ir festivāla noslēdzošā diena, kad uz skatuvēm Pērnavā kāps tādas zvaizgnes kā Martin Garrix, ”Chase&Status”, ”Cheat Codes”, Kungs un citi mākslinieki, tostarp mūsu pašu [Ex] da Bass.

Šobrīd Pērnavā spīd saule un nekas neliecina par to, ka laiks varētu sabojāties, tā ka nav nekādu atrunu, lai neierastos uz ballīti.

PIEKTDIENAS SVINĪBAS BEIDZĀS LIETŪ – APSKATI BILDES TE!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl