Pēdējā iespēja! Ķer iedvesmu, izdari kaut ko pirmo reizi un laimē kasti saldējuma

0 Komentāru
Pēdējā iespēja! Ķer iedvesmu, izdari kaut ko pirmo reizi un laimē kasti saldējuma
Ilustratīvs foto: Pixabay.com

Augusta pēdējās nedēļas ir klāt un dažkārt tā vien gribas jautāt – kur palika vasara? Mums ir atbilde – vasara vēl nekur nav pazudusi, tāpēc negrimsti domās par rudeni, ķer piedzīvojumus un piedalies cīņā par veselu kasti saldējuma. BET! Nepalaid garām, jo šī ir tava pēdējā iespēja.

Visas vasaras garumā saldējums “Super Viva” rīko iknedēļas konkursu #pirmreizīgi un aicina ikvienu parādīt citiem savu aizraujošo vasaru vai ieceres. Katru nedēļu viens no konkursa dalībniekiem izlozes kārtībā saņem kasti ar saldējumu! Jau 20. augustā noskaidrosim pēdējo laimīgo, kurš vasaru noslēgs ar kasti saldējuma.

Vēlies laimēt kasti saldējuma? Uzzini, ka jādara!

  • Paveic kaut ko pirmo reizi! Publicē ierakstu, foto vai video savā “Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv” profilā un pastāsti, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā. Ja esi jau kaut ko paveicis – arī to vari publicēt savos sociālos tīklos. Galvenais – pie saviem ierakstiem lieto mirkļbirku #pirmreizīgi.
  • Piedalies kādā no portāla Skaties.lv rīkotajiem sociālo tīklu #pirmreizīgi konkursiem! Pastāsti par savām vasaras iecerēm un piedzīvojumiem komentāros zem jebkuras #pirmreizīgi publikācijas Skaties.lv sociālajos tīklos (“Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv”) un neaizmirsti pievienot mirkļbirku #pirmreizīgi.

Lai padarītu tavu vasaras noslēgumu neaizmirstamu, nākam talkā ar pāris idejām, ko vēl vari paspēt izdarīt!

Atvienojies no “virtuālās pasaules” un izbaudi dienu ar draugiem

Nebūtu pārspīlēti apgalvot, ka internets ir visur, tāpēc šovasar pavadi kaut vienu dienu bez interneta. Atslēdz visas viedierīces no interneta, uzaicini draugus pavadīt laiku brīvā dabā – dodaties pārgājienā, uzspēlējat futbolu vai vienkārši dodaties nelielā ekskursijā. Būs tā vērts!

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Vēro saulrietu no kādas episkas vietas

Saulriets pie jūras  – nezūdoša vasaras vakaru vērtība, bet, ja vēlies sarūpēt savām acīm neredzētu skatus, pameklē iespējas vērot saulrietu no kādas neierastas vietas. Piemēram, aizbrauc uz kādu no daudzajiem skatu torņiem un vēro, kā diena noslēdzas virs koku galotnēm. Jāpiebilst, ka šādus skatu torņus iespējams atrast teju katrā Latvijas malā. Ja esi Rīgā, dodies izbraucienā ar kuģīti tieši, kad saule nolēmusi doties pie miera. Nenožēlosi!

Foto: Mārtiņš Zilgalvis/f64

Apmeklē kādu brīvdabas koncertu

Visi lielie vasaras mūzikas festivāli jau aiz muguras. Bet – kas meklē, tas atrod! Parocies dziļāk interneta dzīlēs un noteikti atradīsi kādu brīvdabas koncertu šeit pat Latvijā vai arī tuvējās kaimiņvalstīs.

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Izbaudi kādu vasaras sporta veidu

Frisbijs, pagalma futbols, pludmales volejbols, golfs, kaitošana, izbrauciens ar velosipēdu vai skrituļslidām… atliek vien izvēlēties!

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Skrien ar plikām kājām

Basas kājas, zeme vai tikko pielijusi zāle… Tavs ķermenis par šādu nelielu skrējienu būs pateicīgs.

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Sarīko karaokes ballīti

Saaicini draugus un izdziedieties uz nebēdu. Latvieši taču ir dziedātāju tauta!

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Sarīko ideālu dārza ballīti

Izrotā dārzu ar laternām un gaismiņām, iekur ugunskuru, saaicini draugus, ģimeni un tuviniekus – vai ir iespējams vēl labāk noslēgt vasaru?

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Dodies izjādē ar zirgu

Izjādē iespējams doties gar jūras krastu, caur mežu vai dabas takām. Lielisks veids, kā relaksēties un uz mirkli atrauties no ikdienas steigas.

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Uzņem jautras fotogrāfijas

Kā vēl citādāk iemūžināt lielisko vasaru?

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Izveido savu mīļāko vasaras dziesmu “playlist”

Labs veids, kā rudenī un ziemā atsaukt atmiņā siltās vasaras dienas un piedzīvojumus!

Foto: Ilustratīvs foto/Pixabay.com

Un vēl, un vēl – iespēju taču ir TIK daudz…

0 Komentāru