Pavisam jauns un vasarīgs piedzīvojums! “TV3 Life” startē turku seriāls ”Sapņotāji”

24 komentāri
Pavisam jauns un vasarīgs piedzīvojums! “TV3 Life” startē turku seriāls ”Sapņotāji”

Priecīga ziņa visiem turku seriālu cienītājiem! Faziletas kundzes un viņas meitu stāstam pienākušas beigas, taču mīlestības, nodevības un intrigu virpuļi turku gaumē turpina griezties. Tos baudīt varēsi kanālā “TV3 Life” un sekot līdzi seriāla ”Sapņotāji” notikumiem.

Atšķirībā no ierastajiem dramatiskajiem notikumiem, kas parasti caurvij turku seriālus, ”Sapņotāji” gaisotne ir vieglāka, rotaļīgāka un romantiskāka. Stāsts ir par jaunu meiteni Sanemu, kura sapņo kļūt par rakstnieci un dzīvot Galapagu salās. Vecākiem šāda meitas attieksme pret dzīvi nešķiet pieņemama, tāpēc Sanemai tiek izteikts ultimāts – vai nu viņa izies pie vīra, kuru vecāki viņai jau noskatījuši, vai nu sameklēs kārtīgu darbu.

Sanema daudz nedomā un piekrīt sākt strādāt reklāmas aģentūrā, kurā jau strādā viņas māsa. Un šajā dienā viņas dzīve mainās uz visiem laikiem. Sanema iepazīstas ar aģentūras īpašnieka dēlu Džanu – viņš ir fotogrāfs, ceļotājs un piedzīvojumu meklētājs, kurš savu dzīvi pavada kustībā – vienmēr esot kādās tālās zemēs. Nu viņš ir ieradies apciemot tēvu, un apstākļi ir tā sakrituši, ka tēvs lūdz Džanam uzkavēties un uzņemties aģentūras vadību kopā ar brāli Emri.

Nepieredzējusī Sanema uzreiz tiek ierauta biroja un ģimenes drāmās un peripetijās, sākumā pati pat neapzinoties, kur nonākusi, kam ticēt un kā pareizi rīkoties. Pamazām jau gan viņa sapratīs – jāklausa vienkārši sirdij! Protams, ka ne bez šķēršļiem un starpgadījumiem, pārpratumiem un konfliktiem, taču uzplauks mīlestība!

Sanemas lomu atveido aktrise, dejotāja un modele Demeta Ozdemira, kura ir filmējusies arī Latvijā rādītā seriālā ”Kurts Seits un Šura”, bet Džana lomā iejuties aktieris Džans Jamans, kuram neliela loma bija arī seriālā ”Gonula”, bet par Džana lomu viņš nopelnījis balvu kā labākais romantiskās komēdijas aktieris.

Sekosim jaunajam turku mīlestības stāstam ”Sapņotāji” no 5. maija darbdienu pēcpusdienās plkst. 16:30 TV3 Life!