Paši slavenākie un spēcīgākie supervaroņi nolēmuši apvienoties! Skaties animācijas seriālu ”Atriebēji, esiet gatavi!” TV3 Mini!

0 Komentāru
Paši slavenākie un spēcīgākie supervaroņi nolēmuši apvienoties! Skaties animācijas seriālu ”Atriebēji, esiet gatavi!” TV3 Mini!
Foto: Publicitātes foto

Priecīga ziņa visiem mazajiem supervaroņu faniem – TV3 Mini sestdienās un svētdienās piedāvā jaunu animācijas seriālu par supervaroņu komandu slavenajiem Atriebējiem – ”Atriebēji, esiet gatavi!”

Atriebēju komanda sastāv no visiem sen labi zināmajiem supervaroņiem – paši slavenākie un spēcīgākie no tiem nolēmuši apvienoties, lai vienreiz un uz visiem laikiem iznīdētu ļaunumu no zemes virsas! Kopā tomēr lielāks spēks!

Jaunā supervaroņu komanda sastāv no Dzelzs vīra, Halka, Tora, Kapteiņa Amerikas, Melnās atraitnes un daudziem citiem, kuriem piemīt dažādas superspējas. Visiem viens mērķis – darīt pasauli labāku, atbrīvojot to no ļaunajiem spēkiem. Supervaroņi ir bāzējušies vienā vietā – slēptuvē, kur viņi kopā trenējas, lai būtu gatavi, kad parādīsies kāds ļaundaris. Atriebēju komandas vadonis ir Dzelzs vīrs.

Pasaules mieru un drošību apdraud jau iepazītie ļaunie spēki, piemēram, Doktors fon Dūms, taču rodas arī jauni – pavisam nesen Ņujorkā ieradušies – vampīri, kas apdraud cilvēci. Ik pa laikam pasaule nonāk kāda apdraudējuma vai pat īstas katastrofas priekšā, un tieši tie ir brīži, kad pie darba ķeras lieliskā Atriebēju komanda, kura tiks galā ar jebkuru pretinieku, jebkuru šķērsli, jebkuru draudu!

Seko iemīļoto supervaroņu nebeidzamajai cīņai pret tumsu un ļaunumu – jaunajā animācijas seriālā ”Atriebēji, esiet gatavi!” no 6. februāra sestdienās un svētdienās plkst. 13.15 un plkst. 22.15 TV3 Mini!

0 Komentāru