Komentāri

Sestdien, 18. aprīlī, klubā Coyote Fly uzstāsies amerikāņu pop, hiphop un alternatīvā repa grupas Black Eyed Peas zvaigzne Taboo, kurš pasaules slavu ieguvis ne tikai kā grupas reperis, MC un šovmens, bet arī kā Amerikā pazīstams aktieris, informē kluba Coyote Fly mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska.

”Šāda mēroga zvaigzne līdz šim nav uzstājusies nevienā no Latvijas klubiem, tāpēc ir patiess gandarījums uzņemties šāda līmeņa koncerta organizēšanu klubā Coyote Fly, tādējādi ne tikai iepriecinot savus apmeklētājus, bet arī vienlaikus apliecinot kluba līdera pozīcijas izlaides nozarē. Taboo šovs solās būt iespaidīgs, par ko liecina arī viņa tehniskā raidera prasības, ietverot plašu skatuvi deju priekšnesumiem, kā arī lielus ekrānus, specefektus un modernākās audiotehnikas iekārtas,” stāsta K. Dombrovska.

The Black Eyed Peas pirmsākumi meklējami 1989. gadā, kad satikās divi reperi no Losandželosas will.i.am (īstajā vārdā Viljams Adamss) un Apl.de.ap (īstajā vārdā Alens Pineda). Vēlāk viņiem pievienojās Taboo (īstajā vārdā Haime Luiss Gomess) un tika izdoti pirmie divi albumi. Par pagrieziena punktu grupas vēsturē kļuva solistes Fērdžijas (Steisijas Fergusones) atnākšana un albuma Elephunk izdošana 2003. gada rudenī. Dziesmas Where Is The Love, Shut Up un Let’s Get It Started padarīja The Black Eyed Peas par vienu no populārākajām grupām pasaulē.

2005. gada pavasarī tika izdots nākamais albums Monkey Business, kas arī bija komerciāli ļoti veiksmīgs. Populārākie albuma hiti – Don’t Phunk With My Heart, Don’t Lie un My Humps.

Arī 2005. gadā iznākušajam Black Eyed Peas ceturtajam albumam Monkey Business klājās lieliski – visā pasaulē tas tika pārdots vairāk nekā 10 miljonos eksemplāru. Tomēr vislielākos komerciālos panākumus guva Black Eyed Peas 2009. gada ieraksts The E. N.D, kas lepojas ar vairāk nekā 29 miljoniem pārdotu kopiju. 2010. gada novembrī grupa Black Eyed Peas laida klajā savu sesto studijas albumu The Beginning.

Biļetes nopērkamas Biļešu Servisa kasēs un internetā, cena: -25-40 eiro. Tirdzniecībā pieejams ierobežots biļešu skaits. VIP pakas iespējams iegādāties tikai klubā Coyote Fly. Cena – 400-1600 eiro.

Lasi vēl