Pasaules megazvaigzne Rita Ora izvēlējusies Marku Rivu par sava Latvijas lielkoncerta iesildītāju

Pievienot komentāru
Pasaules megazvaigzne Rita Ora izvēlējusies Marku Rivu par sava Latvijas lielkoncerta iesildītāju
AFP/Sacanpix

Pasaules slavenā popdīva Rita Ora šovasar, 4.augustā, ar grandiozu koncertu pirmo reizi viesosies Latvijā, Siguldas pilsdrupu estrādē. Dziedātāju ar savu koncertprogrammu iesildīs populārais latviešu mūziķis, producents un TV šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva.

Mūziķis augstu novērtē viņam izteikto piedāvājumu un jau gatavojas savam priekšnesumam. ”Ritas Oras karjerai sekoju līdz jau kopš viņas pirmajiem soļiem mūzikā. Viņa ir lielisks piemērs tam, kādai ir jābūt īstai popzvaigznei – pārliecinoša, seksapīla un ar daudziem hitiem savā kontā.

Jau sen gaidīju, kad viņa beidzot atbrauks pie mums uz Latviju un beidzot tas notiks! Tāpēc esmu īpaši pagodināts par to, ka dziedātājas menedžments ir izvēlējies tieši mani kā viņas koncerta iesildītāju!” saka Markus Riva.

Pēdējo gadu laikā Markus Riva ir ierakstījis un izdevis vairākus singlus latviešu, krievu, angļu un pat ukraiņu valodās, kuri ir nokļuvuši daudzu radio un TV kanālu rotācijās ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Rita Ora ir albāņu izcelsmes britu dziedātāja, komponiste un aktrise.  2012. gadā Rita Ora publicēja savu pirmo albumu ”Ora”, kas Apvienotajā Karalistē ieguva pirmo vietu. Tajā iekļautie singli Hot Right Now, How We Do (Party) un R.I.P. padarīja Ritu Oru par dziedātāju ar visvairāk singliem, kuri ieguvuši pirmo vietu ”UK Singles Chart 2012”. gadā.

Šo gadu laikā Rita Ora ir tikusi nominēta un ieguvusi daudz prestižas mūzikas balvas. Mūziķe vairākas sezonas ir bijusi arī TV šova ”The X Factor” britu žūrijas sastāvā. Rita Ora ir ir filmējusies arī vairākās filmās, kā arī ir iedziedājusi šo filmu tituldziesmas, kā, piemēram, dziesmu ”For You” filmai ”Fifty Shades Freed”.

Latvijā dziedātāja savus fanus priecēs ar iespaidīgu šova programmu, izpildot tādus savus hitus, kā “Anywhere”, “For you”, “Body on me”, “I will never let you down”, “Poison”, “R.I.P”, “Coming home”, “How we do”, “Shine ya light” un daudzus citus.