Komentāri

Žana Marī Bursiko sinematēka aicina izbaudīt šovu Reklāmas rīmu nakts – lieliski izveidotu reklāmas klipu demonstrēšanu nonstop – jau šodien, 20. martā, no plkst. 22.00 Rīgas Kongresu namā.

Reklāmas rīmu nakts ilgs vismaz sešas stundas, interesentiem piedāvājot noskatīties gandrīz 300 reklāmas klipu. ”Un visi – līmenī! Ar skaistām idejām un foršu realizāciju! Šajā naktī jums patiešām nebūs garlaicīgi,” sola Reklāmas rīmu nakts rīkotāji.

Reklāmas rīmu naktij klipus atlasa Žans Marī Bursiko, kura kolekcijā ir apmēram miljons reklāmas klipu. Slavenais francūzis no 1981. gada veido šova programmu, kas gada garumā apceļo dažādus kontinentus, desmitiem valstu un simtiem pasaules lielpilsētu. Ik gadu programma tiek atjaunota.

Vairākums klipu, kas tiks demonstrēti Rīgā, izveidoti 2013. un 2014. gadā. Programmā iekļauti arī vecāki klipi un virkne vintāžas eksemplāru. Klipiem pievienoti titri latviešu un krievu valodā.

Tāpat kā katru gadu, jau gandrīz 35 gadus Žans Marī Bursiko aicina izbaudīt reklāmas klipu kinokomponenti. ”Aizmirstiet par klipa komerciālo pusi. Nāciet un izbaudiet reklāmas izklaidējošas, mākslinieciskas un kinematogrāfiskas īpašības!” aicina Ž. M. Bursiko.

”Žans Marī Bursiko kolekcionē ārkārtīgi kvalitatīvas reklāmas. Tās savā būtībā ir videoīsfilmas, kuras var skatīties kā mākslas darbus un izbaudīt negaidītus risinājumus, ideju skaistumu un to īstenošanas oriģinalitāti. Šajā aspektā Reklāmas rīmu nakti var droši uzskatīt par kinofestivālu,” norāda Reklāmas rīmu nakts producents Baltijas un NVS valstīs Daniils Kostinskis.

Iepriekšējo reizi Reklāmas rīmu nakts Rīgā notiks 2012. gadā.

Vairāk informācijas: adshow.lv

Lasi vēl