Pasaulei ir savs Magneto

Komentāri
Pasaulei ir savs Magneto

Etibars Elčijevs ir pasaulē pievilcīgākais cilvēks – burtiskā nozīmē.
Šim kikboska trenerim pieder pasaules rekords ar visvairāk karotēm uz sava ķermeņa. Kā raksta tabloīds “Mirror”, Etibars ir pirmais no Azerbaidžānas, kurš iekļuvis Ginesa Pasaules rekordu grāmatā, decembrī uzlabojot savu paša rezultāta, sev pie ķermeņa “pievelkot” 53 karotes. Ar lasāmu apņēmību viņa acīs, tas ir diezgan biedējošs skats – labi, ka viņš neizvēlējās nažus.

Video redzams, ka viņš uz sava krūskurvja nes cilvēku uz krēsla, velkot divtonnīgu mersedesu, taču, kā atzīst pats rekorda īpašnieks, nav domas apstāties: “Es gatavojos vēl nopietnāk. Mans mērķis ir palielināt svaru uz 150 kilogramiem uz mana ķermeņa,” raksta Mirror.

Viņam netrūkst arī kritiķu, kuri norāda, ka metāliski objekti pielīp pie jebkura gluda ķermeņa, kas nav klāts ar apmatojumu. Taču tas nav liedzis Etibaram, kurš pēc tautības ir azerbaidžanis, bet savu mājvietu radis Gruzijā, nopelnīt iesauku Magnētiskais Cilvēks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl