Pasaule pieder drosminiekiem! Pāris idejas Taviem piedzīvojumiem gaisā

Pievienot komentāru
Pasaule pieder drosminiekiem! Pāris idejas Taviem piedzīvojumiem gaisā
Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Vasara noteikti ir īstais laiks, kad mesties ekstrēmos un neaizmirstamos piedzīvojumus, – bet kādēļ gan aprobežoties ar to, ko piedāvā zeme? 

Lidojums ar gaisa balonu, gumijlēkšana, pastaiga koku galotnēs – šīs ir tikai pāris izklaides, kas iespējamas gaisā. Ķer mūsu sagatavoto iedvesmas lādiņu un nebaidies šovasar izmēģināt kaut ko jaunu!

Ja vēlies izbaudīt mirkli brīvības un adrenalīnu, pamēģini gumijlēkšanu

Gumijlēkšana noteikti ir viens no ekstrēmā sporta veidiem, par ko daudzi aizdomājušies – lēkt vai nelēkt? Lai gan šis piedzīvojums sagādā lielu uztraukumu un prasa pamatīgu drosmi, tie, kuri pārvarējuši bailes un ļāvušies lēcienam, būtu gatavi to atkārtot. Latvijā iecienītākā gumijlēkšanas vieta atrodas Siguldā. Ja nu pēdējā brīdī pārdomā, neuztraucies – Siguldā ir arī citas vietas, kur baudīt piedzīvojumus gaisā – tur var izbraukt ar gaisa trošu vagoniņu, laisties pāri Gaujas senlejai un palidināties vēja tunelī.

Foto: Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Ideja pašiem drosmīgākajiem – izpletņlēkšana

Šis piedzīvojums piemērots tiem, kuri vēlas sajust adrenalīnu augstākajā līmenī un prātu stindzinošas emocijas.

Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Lidojumā ar paraplānu varēsi vērot skaistus Latvijas skatus

Šī izklaide varētu būt piemērota tiem, kam bail no augstuma un nav vēlmes uzzināt, ko nozīmē brīvais kritiens. Paraplānu vada gluži kā izpletni, tikai ar to nekrīt lejup, bet gan ceļas augšup. Ar šādu izklaidi noteikti sagādāsi sev brīvības sajūtu un varēsi vērot lieliskus skatus no putna lidojuma.

Foto: Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Lidojums augšup un tūlītējs brīvais kritiens lejup

Ja vēlies piedzīvot ātru lidojumu gaisā un tūlītēju brīvo kritienu, iespējams, milzu katapulta ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs. Tā Tevi ātri, ātri uzšaus debesīs un teju pēc pāris sekundēm jau sekos brīvais kritiens un šūpošanās gumijās.

Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Romantiskāku un mierīgāku sajūtu meklētājiem piemērots būs lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ļaus ne tikai priecēt acis ar lieliskiem Latvijas dabas skatiem, bet sagādās virkni emociju. Jāsaka, – sevišķi skaisti skati vērojami saullēktā vai saulrietā.

Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Ideja aktīvās atpūtas cienītājiem – dodies pastaigā starp koku galotnēm

Aktīvā dzīvesveida cienītājiem noteikti patiks izklaides dažādos piedzīvojumu parkos, kur var doties “pastaigā” pa kokiem un pārbaudīt savu izturību. Šādi parki atrodas vairākās Latvijas vietās: Siguldā, Cēsis, Valmierā un citur. Uz kokiem dažādā augstumā ir nostiprināti šķēršļi, tie veidoti no tīkliem, tiltiņiem, šūpolēm, trosēm un citām interesantām konstrukcijā.

Ilustratīvs foto/ Pixabay.com