Foto: slavenības un gardēži līksmo slepenajā baltajā piknikā

0 Komentāru
Foto: slavenības un gardēži līksmo slepenajā baltajā piknikā
INSTAGRAM

Ceturtdien, 18. jūlijā, jau piekto reizi Rīgā norisinājās baltās pop-up piknika vakariņas ”L’elegante Pop-Up Picnic”. Pasākums, kura vieta līdz pēdējam brīdim tiek turēta noslēpumā, šogad notika laukumā pie Rīgas Kongresu nama –vietā, kur aizsākās brīnišķīgā kopā būšanas tradīcija.

”L’elegante Pop-Up Picnic” kļuvis par īpašu un gaidītu vasaras tradīciju. Šā pasākuma ietvaros ir izveidojusies piknika mīļotāju komūna – cilvēki, kuriem svētki ir sirdī un kuri apmeklē to katru gadu.

Baltais pikniks pulcēja arī sabiedrībā zināmus ļaudis. Pasākumu apmeklēja pazīstamā Ieva un Mārtiņš Bondari, Signe Meirāne, Aivis un Lelde Ceriņi, Marika Ģederte, Agnese Zeltiņa, Ieva Adamss, Maija Rozīte-Krištopane, Līga Zemture, Santa Pīlēna, Samanta Tīna , dziedātājas Dvīnes, Santa Kola, Diāna Kubasova, Katrīna Puriņa-Liberte, Dārta Denēviča, Anna Birmane, Dace Krieviņa Bahmane, Nikola Krištopane un citas slavenības..

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus straujajā dzīves ritmā satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā.

0 Komentāru