Pirmdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Pasākumi” aktualitātes

Vai grandiozajai ballīšu tūrei pienācis gals? Skaidro [Ex] da Bass

Vai grandiozajai ballīšu tūrei pienācis gals? Skaidro [Ex] da Bass

Rudens ierasti bijis laiks, kad naktsdzīve atgriežas iekštelpās. Taču šoruden treknu strīpu aktīvai ballīšu dzīvei un diskotēkām klubos pārvilkuši kārtējie pandēmijas ierobežojumi. Vasarā šajā industrijā iespīdēja neliels cerības stars, taču nu atkal daudzas ballīšu vietas savas durvis aizver, un to, kas sagaida iemīļoto klubu tūri ”Party Service On Tour”, Skaties.lv skaidro tās stūrmanis dīdžejs [Ex] da Bass.

Krāšņi foto: notikusi šogad Latvijā glamūrīgākā ballīte

Krāšņi foto: notikusi šogad Latvijā glamūrīgākā ballīte 25

Viens no izsmalcinātākajiem vasaras notikumiem ir baltais pop-up pikniks ”L’elegante Pop-Up Picnic”, kas daudziem tā apmeklētājiem ir kļuvusi par skaistu satikšanās tradīciju. Šogad saistībā ar valstī pastāvošajiem ierobežojumiem pasākums noritēja šaurākā ļaužu lokā, un par tā norises vietu tika izvēlēta Sigulda.

Šonedēļ Rīgā notiks otrais ''Enkurfests''

Šonedēļ Rīgā notiks otrais ''Enkurfests'' 2

Sestdien, 10. jūlijā, no plkst. 13.00 līdz 23.00 brūvkroga ”Ziemeļu Enkurs” pagalmā, Matīsa ielā 8, Rīgā, notiks otrais pilsētas festivāls ”Enkurfests”, pulcējot mūzikas, alus un “street food” cienītājus.

Festivāls

Festivāls "Laba Daba" nenotiks arī šogad

Covid-19 un ar to saistīto ierobežojumu dēļ mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba” tiek pārcelts uz 2022. gada 5.-7. augustu, informē organizatori.

Majors: Festivālu

Majors: Festivālu "Positivus" varam sarīkot mēneša laikā

Festivālu “Positivus” ir iespējams sarīkot mēneša laikā, un tā norise būs atkarīga arī no tā, vai ārzemju mākslinieki varēs atsākt ceļot, aģentūrai LETA pavēstījis koncertaģentūras “PositivusMusic” vadītājs Ģirts Majors.

"Rīgas balles" rīkotāji sodīti par Covid-19 ierobežojumu pārkāpšanu 3

Šoruden Melngalvju namā notikušā pasākuma “Rīgas balle” organizētāji sodīti ar 250 eiro naudas sodu par Covid-19 izplatības dēļ noteikto ierobežojumu pārkāpšanu, vēsta aģentūra LETA, atsaucoties uz pašvaldības policijas pārstāvja Toma Sadovska Latvijas Televīzijai apstiprināto.

Baisi kadri: ''Ezītī miglā'' krāšņi nosvinēts Halovīns

Baisi kadri: ''Ezītī miglā'' krāšņi nosvinēts Halovīns

Aizvadītajā nedēļas nogalē kafejnīcu tīklā ”Ezītis miglā” valdīja īpaši krāšņa un spocīga Visu svēto dienas atmosfēra – no Tima Bērtona un Tarantīno filmu tēliem līdz zombijiem, apsēsto leļļu namiņa brīnumbērniem un pat Neo-19 neona pandēmijai; no klasisko ķirbju un zirnekļtīklu dekorācijām līdz neona gaismu maģijai. Skaties.lv piedāvā ieskatīties iespaidīgajos ballītes kadros.

"Neviens viesis nav saslimis!" Tumševica-Ērgle izskaidro, kā “Rīgas ballē” tika ievēroti valsts noteiktie ierobežojumi 3

10.oktobrī norisinājās ”Rīgas balle 2020”, kas joprojām izsauc plašas diskusijas sabiedrībā. Daudzi uzskata, ka balle lieliski parāda, ka noteikumi nav rakstīti ”bagātniekiem”, bet tikai ”nabagajiem”, ka turīgie arī pandēmijā var turpināt ”dzīrot”. Balli jau piecus gadus organizē biedrība ”Royal Events” un Natālija Tumševica-Ērgle. Sarunā ar portālu Skaties.lv Natālija pastāsta par balli un noteikumu ievērošanu!

Izmeklēta publika bauda modīgu atpūtu apavu veikalā

Izmeklēta publika bauda modīgu atpūtu apavu veikalā 1

14.oktobrī greznās retro stila noskaņās tika prezentēta Austrijas apavu zīmola 2020. gada rudens / ziemas kolekcija. Kolekcijas vadmotīvs ir nesatricināmi relaksētas 70. gadu elites vēsmas un attieksme, vēlme pēc piedzīvojumiem un luksusa, pievilcīga pašpārliecība un centieni atbrīvoties no novecojušiem priekšstatiem. Kolekciju novērtēt ieradās arī sabiedrībā zināmas dāmas!

Foto: Alūksnē notikusi varena ballīte

Foto: Alūksnē notikusi varena ballīte 2

Pagājušajās brīvdienās viena no skaļākajām ballītēm valstī aizritējusi Alūksnē – iecienītajā izklaides vietā ”Cita opera” pēc ilgāka laika savas klubu tūres ietvaros uzstājies pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass.

Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim

Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim 3

Trešdien, 30. septembrī, pašmāju modīgākie ļaudis pulcējās uz stilistes un modeles Sintijas Selickas-Užanes radīto modes šovu. Tajā mūsdienu inovatīvās tehnoloģijas pārliecinoši tika kombinētas ar Latvijas jauno modes mākslinieku tērpiem, pierādot, ka viedierīces kļuvušas par vienu no moderna vīrieša tēla pamatelementiem.

Foto: Jēkabpilī notikusi iespaidīga ballīte

Foto: Jēkabpilī notikusi iespaidīga ballīte 3

Septembra vidū ar skaļāko ballīti Sēlijā atsākās Latvijas grandiozākā klubu tūre – ”Party Service On Tour” ilgi gaidītais restarts noritēja Jēkabpils naktsdzīves epicentrā – klubā ”Luiize”.

Video: Guntis Veits dzied un plosās kopā ar Sandi Kiopu

Video: Guntis Veits dzied un plosās kopā ar Sandi Kiopu 1

Viena no ”karstākajām” ballīšu vietām šoruden noteikti ir ”Grīvas krogs”, kurā tā saimniece Daina Laukmane un mūziķis Sandis Kiops regulāri rīko īstas zaļumballes. Nupat krogā kopā ar Kiopu uzstājies Guntis Veits, un pasākumā prezentēta jauna ”Pīlādžogas” versija.

Gada ''vētrainākā'' ballīte! Kalnciema ''Ezītis miglā'' atrasta Latvijas karaoke karaliene

Gada ''vētrainākā'' ballīte! Kalnciema ''Ezītis miglā'' atrasta Latvijas karaoke karaliene

Spītējot lietum, krusai un pat vētrai, ceturtdienas vakars “Kalnciema Ezītis miglā” izvērtās ļoti saulains un sirdi sildošs. Mājīgajās ”Ezīša” telpās valdīja mūzika, jo šeit risinājās ”Ezīša karaokes čempionāta 2020” fināls. Šogad pēc žūrijas verdikta pie ”Zelta mikrofona” un uzvaras lauriem tika Loreta no Ogres, savukārt pērnā gada dalībnieks ar savu uzstāšanos tika pat Renāra Kaupera redzes lokā.

Jēkabpils pošas Latvijas skaļākajai ballītei pēc ilgāka pārtraukuma

Jēkabpils pošas Latvijas skaļākajai ballītei pēc ilgāka pārtraukuma 1

Pēc ilgāka ierobežojumu posma Latvijas populārākais dīdžejs [Ex] da Bass gatavs atkal iegriezt ballītes visā Latvijā, un viss sāksies jau šajā nedēļas nogalē Jēkabpilī. Uzmanību, ballīšu zvēri, dots restarts Latvijas grandiozākajai klubu tūrei, un tā atgriežas vēl vērienīgāka!