Pārvērst graustu par māju ar 5 luksusa dzīvokļiem! Reāli? Skaties jaunajā sacensību šovā ”Projekts: BLOKS” TV3 Life!

0 Komentāru
Pārvērst graustu par māju ar 5 luksusa dzīvokļiem! Reāli? Skaties jaunajā sacensību šovā ”Projekts: BLOKS” TV3 Life!
Foto: Publicitātes foto

Ja ir vēlēšanās pelnīt ar nekustamo īpašumu, jāiegādājas visnolaistākā māja vislabākajā rajonā! Tieši tā ir izdarīts jaunajā Austrālijas celtniecības, remonta, mājokļu iekārtošanas un sacensību šovā ”Projekts: BLOKS”, kuru varēs redzēt, sākot ar 8. maiju no piektdienas līdz svētdienai TV3 Life!

Šova dalībnieki ir pieci pāri, kas sacenšas savā starpā par vērtīgu balvu – 100 tūkstošiem Austrālijas dolāru. Smalkākajā pilsētas rajonā ir nopirkts praktiski grausts – 1935. gadā celta, bet nu nolaistā Getvikas viesnīca ar 58 numuriņiem. Šova laikā šī viesnīca tiks pārvērsta par ekskluzīvu dzīvokļu māju.

Pamatdarbi ir jau veikti – noņemts jumts, ēka nostiprināta ar tērauda sijām un mansarda stāvā ielieta jauna betona grīda, bet šova dalībnieki izbūvēs piecus luksus klases dzīvokļus, kurus šova beigās izsolīs potenciālajiem pircējiem.

Pieci apņēmīgi pāri izraudzīti šim neparastajam šovam. Norms un Džesa – celtnieks un radio diktore, divu bērnu vecāki, ļoti vēlas vēl vienu bērnu, tāpēc darīs visu, lai uzvarētu šovā un varētu to atļauties. Sāra un Heidens ir jaunlaulātie, stjuarte un būvdarbu vadītājs – viņiem ir maza meitiņa, un viņi uzskata, ka viņiem nav pretinieku šajā šovā.

Kerija un Spenss ir šova vecākais pāris, bet ne jau nu vājākais. Bjanka un Karla ir Austrālijas izlases basketbolistes un labākās draudzenes, kas pavisam noteikti ieradušās tikai pēc uzvaras. Hanss un Kortnija ir pilots un stjuarte – šova emocionālākie dalībnieki, kuriem no pirmās dienas viss iet kā pa amerikāņu kalniņiem!

Visi darbu sāk ar prieku un iedvesmu, taču neviens nav gatavs tam, kas sekos – smags darbs, smaga cīņa, uztraukums, stress, strīdi, konflikti! Daudz dažādu uzdevumu, izaicinājumu, noteikumu bet mērķis visiem viens – izveidot vislabāko dzīvokli, kuru izsolē izdosies pārdot ar vislielāko peļņu!

Visi darbi notiek speciālistu uzraudzībā, un dalībnieku paveikto vērtēs jomas eksperti.

Seko līdzi, kā grausts pārtaps par luksus klases dzīvokļos, un noskaidro laimīgos uzvarētājus šovā ”Projekts: BLOKS”, sākot ar 8. maiju no piektdienas līdz svētdienai plkst. 21:00 TV3 Life!

0 Komentāru