Pāru apakšveļas komplekts iepriecinās abas ābola pusītes

Komentāri
Pāru apakšveļas komplekts iepriecinās abas ābola pusītes
Publicitātes foto

Šodien, 12. februārī, durvis ver pašmāju apakšveļas zīmols Fl*sh you&me pop-up veikals, kur iespējams iegādāties arī pārim domātu apakšveļas komplektu.

Kā informē zīmola Fl*sh you&me pārstāve Annija Vīnkalna, līdz pat astoņiem vakarā PinUp bārā, kafejnīcā un urbānās mākslas ģeneratorā Pils ielā 7, ikvienam interesentam iespējams apskatīt, aptaustīt un ar 10-20% atlaidi iegādāties vairāku veidu kokvilnas pāru biksītes, kā arī ar rokām darināto sieviešu smalkās veļas līniju un bondage kultūras iedvesmotos apakšveļas aksesuārus – hārnesus.

Fl*sh you&me pāru apakšveļa ir unikāla koncepcija pasaules tirgū. Lai arī vairāki zīmoli ražo vīriešu un sieviešu apakšbikses no viena un tā paša auduma, Fl*sh you&me ir pirmais zīmols, kas tās tirgo kā pāriem paredzētu komplektu.

Zīmola dizainerei Līvai Šteinai ideja par pāru biksītēm ienāca prātā, kad viņa kā dāvanu pašuva apakšbikses savam vīram Raimondam un pēc tam no auduma atlikumiem pagatavoja pieskaņotu veļu arī sev. Viņa nolēma dalīties priekā ar citiem pāriem un izveidoja uzņēmumu Fl&sh you&me, kas turpina ražot atraktīvu veļu pāriem, kuri mīl dzīvi un nevar iedomāties savas attiecības bez smiekliem.

Pāru apakšveļas līnija regulāri tiek papildināta ar jauniem modeļiem, kas vienmēr izceļas ar ko interesantu – krāsainu rakstu vai humoristiskiem uzrakstiem angļu valodā. Jaunākais kolekcijas papildinājums ir vienkrāsainas apakšbikses ar uzrakstiem Married and Merry un Taken by the Best, kā arī Sincerely Yours un Yours Truly.

Visi Fl*sh you&me produkti ražoti Latvijā. Zīmols piedāvā komfortu un lielisku kvalitāti par pievilcīgu cenu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl