8 komentāri

Par populāro dziedātāju Inesi Adario, šovbiznesā pazīstamu kā Kombuļu Inesi, pēdējā laikā dzirdēts mazāk, taču tas nenozīmē, ka mākslinieces radošā darbība būtu beigusies. Inese turpina priecēt ar dziesmām un video sveicieniem no sirds, un jaunāko sveicienu viņa ir sagatavojusi tieši jums, mīļie Skaties.lv lasītāji!

Par godu Skaties.lv Ineses leģendārais hits ”Dzīvo tā” ir atdzimis jaunās skaņās, kļūstot par ”Skaties tā”. Mākslinieces galvenais ”ierocis” ceļā uz fanu sirsniņām video sveicienos joprojām ir sulīgs tomātiņš. Un viņa sūta īpašus sveicienus Kristapam Porziņģim!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk skaties VIDEO!

FOTO: Skaistā Inese

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl