Par ko bērnībā vēlējās kļūt dziedātāja Māra Upmane-Holšteine? Piedāvā Paulig

0 Komentāru

Pašmāju grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteine sarunās pie “Paulig” kafijas atklāj, ka sapņojusi par darbu radošā vidē.

Savu sapni, visnotaļ, izdevies realizēt – viņas dzīve cieši saistīta ar mūziku, un tas katru dienu padarot citādāku.

Baudot malku kafijas, mājīgās kafejnīcas “Paviljons – Ziedoņdārzs” telpās “Astro’n’out” soliste atklāj arī nelielas ģimenes dzīves aizkulises.

“Ar bērniem nekad nav garlaicīgi. Tu nekad līdz galam neesi atpūties. Vienu vakaru nedaudz patrokšņojām. Kaimiņi apakšstāvā teica, ka viņiem bērns iet gulēt pusdeviņos. Tas skatiens bija… nu, tajā skatienā es redzēju, ka normālās ģimenēs bērns iet gulēt pusdeviņos,” ar humoru stāsta Māra Upmane -Holšteine.

Mārim Grigalim pie kafijas tases interesantas sarunas par ģimenes dzīvi izveidojas arī citiem sabiedrībā zināmie cilvēkiem.

Kā izrādās, – Atis Zviedris ir ne tikai fantastisks mūziķis, bet arī kaislīgs copmanis, kuram makšķerēšanas pasauli atklājis tēvs. Līdaka, karūsa, breksis un citas zivis – tie ir viņa vērienīgie lomi.

Arī aktieris Āris Matesovičs kopā ar tēvu atradis lielisku hobiju. Viņi iemīļojuši “stellēt” motociklus: “Kopā ņemam uzgriežņa atslēgas un skrūvējam. Tagad es jau nedēļu braucu ar ātro moci. Saprotu, ka man laikam tāds labāk patīk.”

Savukārt Armands Simsons ģimenē labprāt uzņemas pienākumu no rītiem pagatavot kafiju mīļotajai sievai, viņš stāsta: “Varbūt nemostos pirmais, bet kafija ir uz maniem pleciem!”

0 Komentāru