Paplašini zināšanas par džinsiem!

Komentāri
Paplašini zināšanas par džinsiem!
Publicitātes foto

Radīta jauna Sculpt & Lift tehnoloģija, kas liks sēžamvietai izskatīties īpaši labi.

Vai arī jums problēmas sagādā sava ideālā džinsu pāra meklējumi, kad šķiet, ka visas iespējas ir izsmeltas, taču piemērotu džinsu bikšu modeli, par spīti daudzajām veikalos pavadītajām stundām, tā arī nav izdevies atrast? Ar šādu problēmu patiesi ik dienu saskaras neskaitāmas sievietes visā pasaulē neatkarīgi no viņu vecuma vai auguma īpašībām, tādēļ ir vērts paplašināt savas zināšanas un iepazīties ar reāliem šīs tik aktuālās stila problēmas risinājumiem, kas lieti noderēs, iegādājoties džinsu auduma apģērbus savai ikdienas garderobei visa gada garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizmirstiet par dienām, kad džinsi sēžamvietā nokarājās kā maiss! Britu modes zīmola Marks & Spencer izstrādātās Sculpt & Lift tehnoloģijas džinsi ir īpaši modelēti un piegriezti tā, lai liktu šai ķermeņa daļai izskatīties īpaši labi un paceltu to, sniedzot ideālu formu.

Sculpt & Lift sērijas džinsi apbrīnojami izceļ un glaimo ķermeņa formām, turklāt tiem piemīt arī izcilas formu saglabājošas īpašības.

Īpaši elastīgais materiāls ļauj džinsiem saglabāt lielisku formu arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Savukārt atjautīgais aizmugurējo kabatu novietojums rada patiesi mūsdienīgu izskatu.

Ļaujieties izcelt savas ķermeņa formas un sievišķīgo būtību jau tagad!

Jaunos Sculpt & Lift sērijas džinsu bikšu modeļus meklējiet Marks & Spencer veikalā T/C Domina.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl