Komentāri
Pamela Andersone iziet sabiedrībā bez dekoratīvās kosmētikas
Foto: Reuters/ Scanpix

Filmas Šāvējs (The Gunman) pirmizrādi Losandželosā apmeklēja arī seksbumba Pamela Andersone (47). Viņa kinoļaudis un medijus pārsteidza ne vien, ierodoties kopā ar dēlu, bet bez uzkrītoša grima.

Pēdējā laikā aktrise saistībā ar šķiršanos no otrreiz apprecētā vīrā Rika Salomona likusi par sevi runāt ne vienu reizi vien. Pamela un Riks Salomons pirmo reizi apprecējās 2007. gada oktobrī, bet jau decembrī kopdzīve pajuka, taču nākamā gada februārī viņu laulība tika šķirta. Otro reizi pāris salaulājās 2014. gada janvārī, bet jau pēc sešiem mēnešiem Pamela iesniedza laulības šķiršanas prasību, taču pēc neilga laika pārdomāja un to atsauca. Nu parādījušās ziņas, ka šķiršanās prasība tiesā nonākusi trešo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Pamelas draugi pamanījuši, ka aktrise ir pacilātā noskaņojumā, un paparaci fotogrāfu jau fiksējuši Pamelu bez laulības gredzena pirkstā. Savukārt Riks Salomons mudinājis tiesnesi neņemt vērā laulības zvērestu, jo mis Andersone ”ievilinājusi viņu laulības tīklos”. Miljonārs arī licis manīt, ka sievai nemaksās ne centa uzturlīdzekļiem vai nedalīs ar viņu savu mantu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl