Pamatīgs uztraukums un debija skolas disenē! Uzzini, kā “DJ Monsta” pirmo reizi kāpa uz skatuves Piedāvā "Super Viva"

Pievienot komentāru
Pamatīgs uztraukums un debija skolas disenē! Uzzini, kā “DJ Monsta” pirmo reizi kāpa uz skatuves
Publicitātes foto

Pagājuši jau 26 gadi, kopš ” DJ Monsta” rībina gan lielākas, gan mazākas skatuves šeit pat Latvijā un ārzemēs, taču savu pirmo reizi viņš neaizmirsīs nekad.

“Tas notika skolas diskotēkā – 1992. gada aprīlī. Atceros tikai, ka bija pamatīgs satraukums. Tad spēlēju uz lentām un bija jāzina dažas dziesmas uz priekšu, kuras spēlēju. Tas tādēļ, ka uz diviem magnetofoniem spēlēja dziesmas, bet uz trešā meklēja dziesmas,” stāsta “DJ Monsta”.

Mūzika dīdžeju interesējusi jau agrā bērnībā, bet par dīdžeju viņš nolēma kļūt, kad 1991. gadā pirmo reizi izdzirdēja “Radio Dejas”.

“Mūzika bija moderna, nedzirdēta, un dīdžeji to miksēja. Man tas bija nedzirdēts un interesants veids, kā pasniegt mūziku,” atceras dīdžejs.

Tagad “DJ Monsta” krietni izaudzis no skolas disenītes un nebaidās mesties piedzīvojumos. Viņš allaž meklē mūziku, kas nav populāra, kā arī cenšas iepazīstināt dejotājus ar aktuālo klubu mūzikas pasaulē.

Pirmās reizes allaž ir īpašas un atmiņā paliekošas, vai ne? Publicē ierakstu, foto vai video “Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv” profilā un atklāj, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā. Pie saviem ierakstiem lieto mirkļabirku #pirmreizīgi un, iespējams, tieši Tu laimēsi saldējuma kasti no “Super Viva” vai iespēju īstenot vienu ieceri kopā ar Ralfu Eilandu.