Komentāri
PagalmsFest izziņo datumus un uzsāk līdzekļu vākšanas kampaņu
Publicitātes foto

Pagrīdes mūzikas festivāls PagalmsFest, kas šogad 3. un 4. jūlijā ceturto gadu norisināsies Siguldas novadā, uzsāk līdzekļu vākšanas kampaņu, izmantojot starptautisko finansējuma piesaistes platformu indiegogo.com, informē festivāla organizatori.

Festivāls PagalmsFest sevi pozicionē kā nekomerciālu mūzikas un mākslas festivālu, tas piedāvās iespēju ne tikai izbaudīt mūziķu un grupu priekšnesumus, bet arī katram no viesiem iesaistīties dažādās aktivitātēs. Festivālu Pagalms raksturo mūzika, māksla, sports, kino, kā arī citi aktīvi brīvā laika pavadīšanas veidi. PagalmsFest mērķis ir veicināt alternatīvās un andergraund kustības attīstību un popularizēšanu Latvijā, stāsta PagalmsFest komanda.

Arī šogad festivālu organizē entuziastu grupa, kura strādā tikai un vienīgi mērķa vārdā. Galvenais festivāla norises klupšanas akmens vienmēr ir bijis finansējums. ” Neesam standarta komercfestivāla koncepcija, līdz ar to, sponsoru piesaistīšana nav vainagojusies ar rezultātiem. Ir jāmeklē alternatīvi risinājumi,” motivācijas pilni skaidro festivāla organizatori.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties festivāla atbalstīšanā, sniedzot finansiālu atbalstu: indiegogo.com/projects/music-festival-pagalmsfest-2015

Šogad rīkotāji sola, ka mākslinieku daudzveidība būs krietni plašāka. ”Jau iepriekšējā gadā klausītājus priecēja ne tikai pašmāju muzikālās apvienības, bet arī viesi no kaimiņvalstīm, Somijas un Igaunijas. Šogad īpaši rūpīgi plānojam pievērsties muzikālā formāta izstrādei, tāpēc būs gaidāmi pārsteigumi gan no pašmāju māksliniekiem, gan ārzemju,” informē organizatori.

Vairāk informācijas par PagalmsFest meklē sociālajos tīklos facebook.com/PagalmsFest un twitter.com/PagalmsFest

Lasi vēl