Padomā vēl vienu reizi, vai esi gatavs šķirties?

Komentāri

Ķīnā ir krasi pieaudzis šķirto laulību skaits. Šī īsfilma ir veidota, lai iemācītu cilvēkiem mīlēt un cienīt vienam otru. Tajā redzams pāris, kuru attiecības ir pasliktinājušās un ir uz izjukšanas robežas. Vīrs lūdz parakstīt šķiršanās papīru, ko sieva sola parakstīt, bet tikai ar vienu nosacījumu – kungam viņa jāapskauj katru dienu, vienu mēnesi no vietas. Kā turpinās šis stāsts, skaties video sižetā!

Lūk šādi ir jācīnās par mīlestību!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl