Komentāri

21. oktobrī notiks izcilā komponista Mārtiņa Brauna 65 gadu jubilejas koncerts. Tajā skatītāji varēs baudīt lielisko mesu Daugava vēl nedzirdētās skaņās. Komponists uzsver – otra tāda koncerta nebūs.

“Tādi jau ir miljons koncerti – ar Saule.Pērkons.Daugava. Bet šis ir tāds koncerts, kāds otrs nebūs,” sarunā ar LNT raidījumu 900 sekundes atklāj Brauns.

Komponists sola “nevazāt” tikai šo vienu meistardarbu, ko pats mīļi dēvē par “hītiņu”. Jau piektdien koncertā varēs baudīt visu mesu Daugava tā, kā tā nav iepriekš skanējusi – aranžijā vīru kora sastāvam.

Un rezultāts esot lielisks – skaņa esot krāsaināka, vismaz tā šķiet diriģentam Uldim Kokaram, kurš ar paša vadīto Latvijas universitātes vīru kori DZIEDONIS, piektdien nodos šo skaistumu klausītājiem.

“Otra tāda koncerta nebūs,” uzsver Brauns. Šis būs unikāls gadījums, jo vienkopus tiks parādīta visa Brauna korim radītā mūzika.

Intervijā 900 sekundēm Brauns skaidro arī to, kā gadu gaitā mainās koru kultūra Latvijā, atklājot, ka ļaudis, kuri dzied koros, dzīvē sasniedz daudz vairāk, nekā tie, kuri nekur nedzied.

VIDEO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl