Oskaru ”zaudētāju” paciņas kļuvušas ievērojami dārgākas

Komentāri
Oskaru ”zaudētāju” paciņas kļuvušas ievērojami dārgākas
Foto: AFP/ LETA

Losandželosā aizrit pēdējie sagatavošanās darbi pirms gada gaidītākās kinobalvas Oskars pasniegšanas svētdien, 22. februārī.

Viena no ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas neatņemamajām sastāvdaļām ir aploksnes, kurās ievieto nomināciju uzvarētāju vārdus un filmu nosaukumus. Tās veidotas no spīdīga, metāliski zeltīta papīra ar sarkanu iekšpusi un Oskara statujas zīmogiem.

Tiem balvu pretendentiem, kuri pie Oskariem netiks, šogad nebūs pārāk jābēdājas. Viņiem tiks dāvinātas 125 tūkstošu ASV dolāru vērtas dāvanu paciņas, kurās būs personīgi sagatavots horoskops, ceļojums uz Toskānu, kaklarotas un daudzas citas vērtīgas lietas. Iepriekšējos gados šī paciņa bijusi tikai 45 tūkstošu dolāru vērtībā.

Šogad uz galvenajām balvām pretendē filmas Boyhood (Puikas gadi) un American Sniper (Amerikāņu snaiperis).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl