Komentāri

Azartiskais raidījuma LNT Brokastu vadītājs Oskars Lepers pieņēmis Ogres tramplīnlēcēju komandas izaicinājumu.

“Unikāls gadījums raidījuma LNT Brokastis vēsturē. Nevis es izdomāju, kādu izaicinājumu pieņemt, bet mani kāds izaicina. Par to jāpasakās tramplīnlēcēju sporta komandai Ogres stils, kuri sociālajos tīklos man atsūtīja īsu un vienkāršu vēstuli: “Oskar, mēs tevi izaicinām!” Tajā brīdī, kad vēstuli izlasīju, acis iemirdzējās. Tiesa, es nebiju redzējis, kas mani sagaida. Šobrīd man trīc rokas,” stāsta Oskars Lepers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

35–37 gadus tramplīnlēkšana Latvijā bija aizmirsts sporta veids. Jau astoto gadu šo sporta veidu var īstenot Ogrē, kas pašlaik ir vienīgā vieta, kur Latvijā ar to nodarboties. Trase veidota no mākslīgā seguma, ko nolaista ar ūdeni, lai neveidojas berze, slīdamība ir tāda pati kā ziemā. Bet viss sākas ar iesildīšanos…

Vai Oskaram izdevās pievārēt augsto trasi, skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl