“Opija sapņi” uzplaukst Ņujorkas modes nedēļā

Komentāri
“Opija sapņi” uzplaukst Ņujorkas modes nedēļā
Foto: AP/ Scanpix

Turpinoties Ņujorkas modes nedēļai, jaunāko kolekciju demonstrējis modes nams Marchesa. Arī šoreiz Holivudas zvaigžņu iecienītais modes nams, kas pazīstams ar savām krāšņajām vakarkleitām, skates apmeklētājiem nelika vilties, piedāvājot kolekciju, kuras ietekme varētu būt jaušama jau šīs nedēļas nogalē Oskara balvu pasniegšanas ceremonijā.

Uz nepilnu stundas ceturksni leģendārās St. Regis viesnīcas otrais stāvs Manhetenā tika pārvērsts viļņojošā magoņu laikā. Dizaineru duets Kerena Krēga un Džordžīna Čepmpena, kuras pirms 11 gadiem izveidoja savu zīmola Marchesa, savai nākamā gada rudens ziemas kolekcijai devušas nosaukumu Opija sapņi. Mākslinieces kolekcijas radīšanā iedvesmojošās no pagājušā gadsimta 20 gadu dekadences.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

K. Krēga stāsta, ka tas bija laikmets, kad dominēja uzdzīve un pārpilnība. Kolekcijā ir jūtama Tālo Austrumu klātbūtne, misticisms. Krāsu palete ir ļoti bagātīga – no tumši sarkaniem līdz violetiem toņiem, kas tiek izcelti ar pelēko un melno krāsu.

Marchesa vakartērpus ir iecienījušas Holivudas zvaigznes, un neviens nešaubās, ka arī svētdien Oskara balvu pasniegšanas ceremonijā zīmola tērpi būs uz sarkanā paklāja. Starp aktrisēm, kas izvēlas Marchesa tērpus, pieminamas Sandra Buloka, Penelope Krusa, Bleika Laivlija, Kamerona Diaza un Keita Hadsone.

Lasi vēl