Olgas Rajeckas jauno video uzņem pašas meita

1 komentārs
Olgas Rajeckas jauno video uzņem pašas meita
Videoklipa scenārija autore, Olgas Rajeckas meita Marija Migliniece piedalās dziedātājas Olgas Rajeckas videoklipa "Mēra žurka, mēra kaķis" prezentācijas pasākumā Latvijas 1.Rokkafejnīcā. (Foto: Ieva Lūka, LETA)

Olga Rajecka ceturtdien Latvijas 1. Rokkafejnīcā prezentēja dziesmas Mēra žurka, mēra kaķis videoklipu, kura autore ir dziedātājas meita Marija Migliniece, informē Mikrofona ieraksti.

Videoklipu Marija Migliniece veidoja kopā ar saviem kursabiedriem Elvīru Blumfeldi un Oskaru Upenieku, kuri augstskolā RISEBA apgūst audiovizuālo mediju mākslu.

”Jaunieši domā citādāk, un pasauli redz citām acīm nekā mēs. Viņi šo dziesmu uztvēra pavisam citādāk, nekā es būtu iedomājusies. Tas man ļoti patīk. Un man patika attieksme, ar kādu tas tika darīts. Es viņiem uzticos,” stāsta Olga Rajecka.

”Mēs Latvijā joprojām esam tādi mierpilsoņi, kas visu pieņem, kā ir. Gadās lietas, kas mūs uz mirkli sapurina, kā Maximas traģēdija, bet tad tas noklust un visi nomierinās. Ir cilvēki, kas cenšas ko mainīt, bet viņiem ir liela pretestība, un tas bieži neizdodas. Mēs ļaujamies sekām un rutīnai, tā aizmirstot savas saknes. Pietrūkst vienotības. To mēs arī saklausām šajā dziesmā. Un esam ļoti priecīgi, ka bija iespēja strādāt tieši ar Imanta Kalniņa mūziku – tas ir grūts uzdevums, jo mūzika ir sarežģīta un pašpietiekama, bet arī ļoti interesants,” videoklipa ideju komentē Marija Migliniece.

Mēra žurka, mēra kaķis ir Imanta Kalniņa dziesma ar Ojāra Vācieša dzeju no Olgas albuma Buramdziesmas, kas nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta mikrofons.