Olgas Rajeckas jauno video uzņem pašas meita

1 komentārs

Olga Rajecka ceturtdien Latvijas 1. Rokkafejnīcā prezentēja dziesmas Mēra žurka, mēra kaķis videoklipu, kura autore ir dziedātājas meita Marija Migliniece, informē Mikrofona ieraksti.

Videoklipu Marija Migliniece veidoja kopā ar saviem kursabiedriem Elvīru Blumfeldi un Oskaru Upenieku, kuri augstskolā RISEBA apgūst audiovizuālo mediju mākslu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jaunieši domā citādāk, un pasauli redz citām acīm nekā mēs. Viņi šo dziesmu uztvēra pavisam citādāk, nekā es būtu iedomājusies. Tas man ļoti patīk. Un man patika attieksme, ar kādu tas tika darīts. Es viņiem uzticos,” stāsta Olga Rajecka.

”Mēs Latvijā joprojām esam tādi mierpilsoņi, kas visu pieņem, kā ir. Gadās lietas, kas mūs uz mirkli sapurina, kā Maximas traģēdija, bet tad tas noklust un visi nomierinās. Ir cilvēki, kas cenšas ko mainīt, bet viņiem ir liela pretestība, un tas bieži neizdodas. Mēs ļaujamies sekām un rutīnai, tā aizmirstot savas saknes. Pietrūkst vienotības. To mēs arī saklausām šajā dziesmā. Un esam ļoti priecīgi, ka bija iespēja strādāt tieši ar Imanta Kalniņa mūziku – tas ir grūts uzdevums, jo mūzika ir sarežģīta un pašpietiekama, bet arī ļoti interesants,” videoklipa ideju komentē Marija Migliniece.

Mēra žurka, mēra kaķis ir Imanta Kalniņa dziesma ar Ojāra Vācieša dzeju no Olgas albuma Buramdziesmas, kas nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta mikrofons.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl