Oļegam Sorokinam sākusies ”biznesa sezona”

Komentāri

Bijušajam hokejistam Oļegam Sorokinam līdz ar pavasari sezona sākas ne vien dārzā, bet arī biznesā.

”Pavasarī ļoti daudzi darbi gaidāmi, un tagad tāda skaista saule spīd. Pavasaris, manuprāt, šogad būs skaists. Pavasaris tāds kā šodien ir īstais pavasaris. Man pašam ir pāris firmas, kurās darbības saistītas tieši ar pavasari, – viena ražo mēslojumu, otra ir saules paneļu elektrības gūšanai. Ļoti interesants laiks man būs priekšā,” atklāj Oļegs Sorokins – bijušais latviešu hokejists, kurš spēlēja aizsarga pozīcijā, bet kopš 2014. gada viņš ir kluba Mogo spēlējošais treneris.

”Lai gan hokejs ir ziemas sporta veids, es domāju visi priecājas pavasari, jo sezona ir bijusi gara gan man, gan pārējiem hokejistiem. Protams, pavasaris ir atmodas laiks, dabas atmodas laiks. Kāpēc gan lai man tas nepatiktu?! Tagad tāda skaista saule, nav dubļu, viss ir tiešām skaisti. Pavasaris ir pavasaris – viss dzimt, viss atdzimst, dzīvē atkal jaunas cerības. Tas ir skaists laiks,” vērtē O. Sorokins. Viņš uz dzīvi raugās pozitīvi ne tikai pavasarī. ”Gribētos, lai visi vairāk laika pavada ar ģimeni, pie dabas, lai redz pavasarī, arī vasaru. Lai mums visiem pietiktu laika gan darbam, gan atpūtai!” pavasarī novēl Oļegs Sorokins.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl