Komentāri
Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā
Publicitātes foto

Jaunais gads klauvē pie durvīm – vai esi gatavs to atklāt ar vērienīgām, krāšņām un patiesi neaizmirstamām svinībām? Aizmirsti par lēto burbuļūdeni un skumjām rasola bļodām – ir īstais laiks glamūram, spozmei un smalka šampanieša upēm, jo, kad vēl, ja ne Jaungada ballē? Latvijas šovbiznesa spīdeklis, producents un dāmu mīlulis Edgars Toretto atklāj knifiņus, kā organizēt fantastisku gada atklāšanas pasākumu, kas paliks tavā un draugu atmiņā vēl vismaz 367 dienas.

“Jaungada svinības ir brīdis, kad vajadzētu reizi par visām reizēm atļauties sevi palutināt ar pašu labāko, pašu glaunāko un ekskluzīvāko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas attiecas kā uz apģērbu, kam jābūt tiešām krāšņam un svinīgam, tā ēdieniem un dzērieniem svētku galdā. Ir taču teiciens – kā gadu sagaidīsi, tā pavadīsi. Nu nevajag gadumijā dzert lētu burbuļūdeni, šis ir brīdis, kad varam un vajag atļauties savām dāmām īstu franču šampanieti,” uzsver Toretto.

Ja vēlies svinēt kā zvaigzne, īstā izvēle būs ballīte ”Getsby” stilā. “Getsby” stils ir kā radīts Jaungadam – es teiktu, ka tas ir ”nekaunīgais glamūrs”.

Zelts, spalvas, elegantas maskas, izsmalcināts šampanietis un ekskluzīva sajūta – tā Jaungadu svin Holivudas zvaigznes un slavenības tepat Latvijā. Kāpēc lai arī tu gadu nesāktu kā zvaigzne?

Un nav pat svarīgi, vai svini greznā pilī plašā draugu lokā, vai rīko nelielas svinības savā dzīvoklī – ”Getsby” sajūtu ātri un vienkārši vari radīt jebkur. Garantēju – gads, kas sākas ar glamūru un spozmi, būs izdevies,” tā Toretto.

Eksperts atklāj dažas mazas viltības, kas ikvienam palīdzēs sarīkot glamūrīgāko ballīti pilsētā. Viņš var pačukstēt, ka šāda pasākuma rīkotājam dāmu mīluļa statuss garantēts!

Jaunu gadu jāsāk ar eleganci! Un nav jāmoka sevi jaunas kleitas meklējumos vai jāizdod kaudze naudas – dāmām perfekti piestāvēs vienkārša melna kleita, kas papildināta ar noslēpumainu acu masku ”Getsby” stilā. Matos iesprausta spalva, kāda grezna pērļu virtene, izsmalcināts aromāts – esiet sveicināti divdesmito gadu smalkākajā ballītē!

Ja svinības notiek pie tevis mājās, Holivudas sajūtu radīt palīdzēs pāris vienkārši akcenti. Kā būtu ar nelielu svētku eglīti, kas ievietota šampanieša traukā? Viesi novērtēs tavu izdomu!

Ar zelta vai sudraba krāsu nopūt dažus tematiskus aksesuārus. Tie var būt īpaši iegādāti flamingi, taču, iespējams, zelta šalti pelnījis tavs kaktuss, naudas koks vai palmas zari. Jebkas, kas piestāv tēmai.

Zeltu galda klājumā viegli panākt ar spīdīgajiem vienreizējiem kūku paliktņiem zelta krāsā. Tie ir nopērkami dažādos izmēros – visi apaļi.

Tāpat tēmu var akcentēt ar uz kartona uzdrukātiem grafiskiem laukumiem. Ar tiem var rotāt gan pašu galdu, gan turpināt tēmu uz sienām vai atstatus, izmantojot citas atbalsta virsmas, piemēram, molbertu.

”Getsby” nav iedomājams bez greznām spalvām un spīguļojošiem priekšmetiem – šoreiz katram individuālajā galda klājumā pa lielai pāva spalvai un mazs personisks sveiciens – eglīšu rotājumā iesprausta maza kartīte.

Krāšņumu akcentē ar apgāztos stikla traukos paslēptām un iedegtām spuldzīšu virtenēm, kunga cilindru, misiņa taurīti.

Foto

Šampanietis, šampanietis, šampanietis! Un atceries – tavas dāmas ir pelnījušas tikai pašu labāko! Cel galdā īstu šampanieti no Francijas “G.H.MUMM” un izbaudi, kā tā burbulīši atmirdz sajūsmas pilno dāmu acīs!

Kungiem labākā izvēle būs smalks viskijs, piemēram, ”Jameson Crested”. It kā nevērīgi atspiedies pret palodzi, pavedinoši samiedz acis di Kaprio stilā un iemalko šo izsmalcināto viskiju! Atļaujies būt karalis kaut uz vienu vakaru!

Lēts alkohols, kas sajaukts ar atšālējušos limonādi? Tikai ne Jaungada svinībās! Eksperts iesaka malkot kvalitatīvu dzērienu, tā garšas nianses iezīmējot ar dabiskām sastāvdaļām, piemēram, svaigi spiestu laima sulu. Tu taču esi pelnījis tikai labāko!

Dāma dzer viskiju? Ļoti labi! Pārsteidz viņu ar labāko kokteili dzīvē! Starp citu, šī recepte ies pie sirds arī rūdītākajiem viskija noliedzējiem.

 

Sastāvdaļas:

  • 50 ml “Jameson Crested”;
  • 20 ml “Domaine de Canton” ingvera liķiera;
  • 20 ml laima sulas.

Pagatavošana:

  • Ieliec glāzē ledu;
  • ielej visas sastāvdaļas šeikerī un sakrati 15 sekundes;
  • izņem no glāzes ledu un ielej kokteili;
  • dekorē ar laima miziņu.

Foto

Laimīgu Jauno gadu un lai tev izdodas koša ballīte!

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl