Noskaties video no Džeimsa Bonda filmas uzņemšanas Alpos!

Komentāri

Publiskots pirmais videomateriāls no topošās Džeimsa Bonda filmas uzņemšanas laukuma sniegotajos Austrijas kalnos. Šie ir pirmie kadri, kas sniedz ieskatu Sony Pictures jaunākās filmas Spektrs (Spectre) par slepenā aģenta piedzīvojumiem tapšanā.

Video sniedz ieskatu britu slepenā aģenta kārtējā cīņā ar ļaunajiem spēkiem vietās, kur citi ļaudis laiku veltītu tikai gleznaino ainavu baudīšanai.

Austrijas Alpos uzņemtajās epizodēs piedalās gan aģents 007 Džeimsa Bonda atveidotājs Daniels Kreigs, gan pārējās šīs sērijas zvaigznes – Deivs Bautista un Lea Seido.

Filmas galvenais inscenētājs Denniss Gasners atzīst, ka viņa komandai Spektrs ir liels izaicinājums, jo ir jāpārspēj iepriekšējā Bonda filma Skyfall. Viņaprāt, starta pozīcijas esot ļoti labas.

Jaunā Bonda sērijas intrigas pamatā ir kāda noslēpumaina ziņa, ko aģents 007 saņem no pagātnes. Tā viņu izvilina uz pēdām kādai slepenai un bīstamai organizācijai.

Spektrs būs jau 24. Bondiādes filma. Tās pasaules pirmizrāde paredzēta šā gada 6. novembrī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl